جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و بهزیستی استان یزد؛ مرکز جامع توانبخشی هلال احمر یزد راه اندازی می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و بهزیستی استان یزد؛ مرکز جامع توانبخشی هلال احمر یزد راه اندازی می شود

نشست مشترک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد و معاون بهداشت، درمان و توانبخشی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به همراه دکتر محمد علی غنی زاده معاونت بهداشت،درمان و توانبخشی هلال احمر با دکتر میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار دکتر حرازی زاده؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: امیدواریم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و بهزیستی استان شاهد راه اندازی مرکز جامع توانبخشی در آینده نزدیک باشیم.
وی با بیان اینکه لازم است بیماران خاص بدون مشکل و راحت تر داروهای خود را دریافت کنند و این مسیر فراهم شود،  خواستار همکاری و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان در جهت ارتقا داروخانه هلال احمر شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در پایان افزود: جمعیت هلال احمر آمادگی همکاری درهمه زمینه ها جهت خدمت رسانی به آحاد مردم را دارد و هدف این دو مجموعه هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی خدمت به مردم است.
در ادامه دکتر میرجلیلی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای پرسنل و اعضای داوطلب هلال احمر هدف از این نشست را همکاری مشترک و استفاده حداکثری از پتانسیل وظرفیت های موجود را در جلب و جذب مشارکت های مردمی بیان کرد و در ادامه گفت: دانشگاه علوم پزشکی آمادگی هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر را دارد و ابراز امیدواری کرد که با همکاری هلال احمر بتوان قدم مثبتی در جهت سلامت مردم برداشت.
در پایان لوح یادبودی توسط مدیر عامل جمعیت هلال احمر به ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان تقدیم شد.


١٣:٣٤ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٠٧٦    /    تعداد نمایش : ٧١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج