شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
اخبار > برگزاری کارگاه آموزش کارآفرینی و مبانی کسب و کار در هلال احمر زنجان
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزش کارآفرینی و مبانی کسب و کار در هلال احمر زنجان

کارگاه آموزش کارآفرینی و مبانی کسب و کار (بومینو) در هلال احمر استان زنجان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان در مراسم اختتامیه این کارگاه آموزشی اظهار کرد: کارگاه اموزشی کارآفرینی و مبانی کسب و کار در راستای پیشگیری از اعتیاد از سوی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

فاطمه جمشیدی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان جمعیت هلال احمر، وزارت کشور و ستاد مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: این کارگاه با شعار جوانان هلال احمر سازندگان فردای بهتر و با حضور 50 نفر در زنجان برگزار شد، که جوانان در این کارگاه در قالب 10 تیم شش نفره گروه بندی شده، طرح های خود را ارائه کرده و دفاع کردند.

این مسئول با اشاره به داوری آثار و انتخاب سه تیم برتر، گفت: 100 نفر از اعضای جوانان سازمان هلال احمر کشور در دوره مربیگیری حضور می یابند.

"علی یارمحمدی" مدرس این کارگاه نیز اظهار کرد: کارگاه آموزشی بومینو ویژه جوانان هلال احمر توسط سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد.

وی با بیان اینکه این کارگاه به منظور ارائه آموزش های کسب و کارهای نوپا برگزار شد، خاطرنشان کرد: در قالب این کارگاه ها تلاش می شود تا جوانان در آینده بتوانند کسب و کارهای خود را راه اندازی کنند.

این مدرس با اشاره به ارائه آموزش های کارآفرینی به جوانان، گفت: نقص بزرگ جامعه امروز تعداد زیاد فارغ التحصیلان بیکار یا منتظر استخدام است که هدایت این قشر به سوی کسب و کار از اهداف این طرح است.


١٣:٣٢ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦١٩٠    /    تعداد نمایش : ٣٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج