جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > پوشش امدادی مراسم استقبال از رئیس جمهوری در تبریز
 


  چاپ        ارسال به دوست

پوشش امدادی مراسم استقبال از رئیس جمهوری در تبریز

جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با بهره گیری از تجهیزات خودرویی و با حضور نجاتگران، داوطلبان، جوانان و تیم های واکنش سریع و همچنین یک فروند بالگرد اقدام به پوشش امدادی مراسم استقبال از رئیس جمهوری در ورزشگاه باغشمال تبریز کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ به دنبال سفر رئیس جمهوری به تبریز نیروهای جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با استقرار در محوطه فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز و مسیرهای منتهی به ورزشگاه باغشمال محل سخنرانی رئیس جمهوری اقدام به پوشش و پشتیبانی امدادی مراسم کردند.
بر اساس این گزارش، نجاتگران ورزیده جمعیت هلال احمرآذربایجان شرقی  با استقرار در محوطه  و داخل ورزشگاه باغشمال تبریز، محل سخنرانی رئیس جمهور، اقدام به پوشش امدادی مراسم کرده و بالگرد جمعیت هلال احمر بمنظور پشتیبانی هوایی بر فراز آسمان تبریز به پرواز در آمد.


١٤:٣٩ - سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٣٤٣    /    تعداد نمایش : ٥٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج