سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > آموزش طرح خادم به 13 هزار خانواده در البرز
 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش طرح خادم به 13 هزار خانواده در البرز

مدیر عامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: 13 هزارخانواده دراین استان ازابتدای طرح اجرای طرح خادم مورد آموزش های امدادی قرارگرفتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، ناصر چرخساز روز پنجشنبه افزود: طرح خادم 'خانواده آماده در مخاطرات ' یک طرح آموزشی است که به صورت چهره به چهره درسراسر استان البرز برگزارمی شود.
وی اضافه کرد: در این طرح داوطلبان جمعیت هلال احمر با عنوان تسهیل گران طرح خادم با مراجعه به درب منازل ،شاخص های آمادگی خانوار در برابرمخاطرات را به صورت سرپایی به خانوادها آموزش می دهند.
وی خاطرنشان کرد: این طرح با هدف افزایش سطح آمادگی و آگاهی خانواده ها پیرامون مخاطرات اطراف خود با شعار ما خدمت را نزد مردم می بریم اجرا می شود.
وی بیان اینکه برای اجرای این طرح هر 2 نفر از داوطلبان مسئولیت 100خانوار را برعهده دارد گفت : داوطلبان 15 مورد شاخص آمادگی خانوار را به صورت سرپایی در مراجعه های ماهانه در 12 مرحله آموزش می دهند.
وی گفت : بیش از 3 میلیون خانوار استان البرز تا سال 1400 تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت و با مراجعه به درب منازل و آموزش شاخص های آمادگی لازم به شهروندان ارائه می شود.
چرخساز گفت: آموزش هایی که در دستور کار قرار دارد شامل امداد اولیه، مقابله با مخاطرات زلزله وآتش سوزی در این دوره فراگیر آموزش داده می شود.
وی با اشاره به ایجاد طرح آموزش در دستگاه های اجرایی خاطرنشان کرد: باید آموزش استفاده از کیف های امداد اولیه،کپسول های آتش نشانی در تمام دستگاه های اجرایی البرز اجباری شود.

 

 


٢٣:٤٢ - پنج شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٣٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٦٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج