سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > آموزش طرح خادم به 13 هزار خانواده در البرز
 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش طرح خادم به 13 هزار خانواده در البرز

مدیر عامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: 13 هزارخانواده دراین استان ازابتدای طرح اجرای طرح خادم مورد آموزش های امدادی قرارگرفتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، ناصر چرخساز روز پنجشنبه افزود: طرح خادم 'خانواده آماده در مخاطرات ' یک طرح آموزشی است که به صورت چهره به چهره درسراسر استان البرز برگزارمی شود.
وی اضافه کرد: در این طرح داوطلبان جمعیت هلال احمر با عنوان تسهیل گران طرح خادم با مراجعه به درب منازل ،شاخص های آمادگی خانوار در برابرمخاطرات را به صورت سرپایی به خانوادها آموزش می دهند.
وی خاطرنشان کرد: این طرح با هدف افزایش سطح آمادگی و آگاهی خانواده ها پیرامون مخاطرات اطراف خود با شعار ما خدمت را نزد مردم می بریم اجرا می شود.
وی بیان اینکه برای اجرای این طرح هر 2 نفر از داوطلبان مسئولیت 100خانوار را برعهده دارد گفت : داوطلبان 15 مورد شاخص آمادگی خانوار را به صورت سرپایی در مراجعه های ماهانه در 12 مرحله آموزش می دهند.
وی گفت : بیش از 3 میلیون خانوار استان البرز تا سال 1400 تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت و با مراجعه به درب منازل و آموزش شاخص های آمادگی لازم به شهروندان ارائه می شود.
چرخساز گفت: آموزش هایی که در دستور کار قرار دارد شامل امداد اولیه، مقابله با مخاطرات زلزله وآتش سوزی در این دوره فراگیر آموزش داده می شود.
وی با اشاره به ایجاد طرح آموزش در دستگاه های اجرایی خاطرنشان کرد: باید آموزش استفاده از کیف های امداد اولیه،کپسول های آتش نشانی در تمام دستگاه های اجرایی البرز اجباری شود.

 

 


٢٣:٤٢ - پنج شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٣٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج