چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > دیدار اعضای هلال احمر استان هرمزگان با استاندار/ تاکید بر لزوم راه اندازی خانه هلال در تمام روستاهای استان
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار اعضای هلال احمر استان هرمزگان با استاندار/ تاکید بر لزوم راه اندازی خانه هلال در تمام روستاهای استان

اعضای هلال احمر استان هرمزگان به مناسبت هفته هلال با استاندار هرمزگان دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضای شورای معاونین به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر با استاندار دیدار کردند.
همتی، استاندار هرمزگان در این دیدار ضمن تبریک هفته هلال احمر اظهار کرد: شما در سازمانی مشغول هستید که زمان حادثه باید با سرعت بیشتر و کیفیت بالا حادثه را مدیریت کنید تا حوادث مالی و جانی را کاهش دهید.
وی در ادامه گفت: طوری برنامه ریزی کنید که در هر روستایی یک خانه هلال داشته باشید تا در زمان حادثه تا زمان رسیدن اکیپ هلال احمر به محل حادثه، افراد آموزش دیده هلال احمری حادثه را مدیریت کنند.
همتی افزود: استان هرمزگان، استان حادثه خیزی است بنابراین باید سعی کنیم همیشه با آمادگی لازم در زمان حوادث پاسخگو باشیم.
استاندار هرمزگان بر ارائه آموزش های امدادی تاکید کرد و گفت: هرچه مشارکت مردم در فعالیت های هلال احمر بیشتر باشد موفقیت این مجموعه نیز بیشتر خواهد بود.
لازم به ذکر است در این جلسه علی اعمی برنطین مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان، ابتدا از برنامه های هفته هلال گزارشی ارائه و سپس فعالیت های جمعیت هلال احمر در سال 1396 را تشریح کرد.


١٣:٣٨ - دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٩٩    /    تعداد نمایش : ٥٣١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج