شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > به همت معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم؛ کاروان سلامت به روستای کوه سفید اعزام شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم؛ کاروان سلامت به روستای کوه سفید اعزام شد

به همت معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم، کاروان سلامت به روستای کوه سفید از توابع بخش مرکزی استان اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیرحسین علیمردانی ضمن تبریک هفته هلال احمر اظهار کرد: در راستای تحقق اهداف چهارگانه جمعیت که حفاظت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، جمعیت هلال احمر، کاروان سلامت خود را به روستای کوه سفید از توابع بخش مرکزی استان اعزام کرد.

وی افزود: اعزام کاروان‌های سلامت به مناطق محروم از جمله طرح‌های موفق در زمینه ارائه خدمات رایگان پزشکی و آموزش روستاییان در زمینه‌های مختلف است که با استقبال عمومی مواجه شده و به صورت ماهیانه و مستمر اجرا می‌شود.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم هدف از اجرای طرح کاروان سلامت و اعزام پزشکان به مناطق محروم را ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای مختلف، کمک به بهبود سطح سلامت و تغذیه مردم با حفظ کرامت انسانی و حس نوعدوستی و اعتلای فرهنگ داوطلب محوری بین مردم دانست.

علیمردانی به اشاره به خدمات ارائه شده توسط کاروان سلامت در روستای کوه سفید گفت: ویزیت رایگان توسط پزشکان داوطلب، مشاورین مامایی، مشاوره روانپزشکی، برگزاری کلاس های امداد و کمک های اولیه، مشاوره دهان و دندان، از جمله برنامه های درمانی بود که توسط این کاروان انجام شد.

وی به ارائه خدمات فرهنگی کاروان سلامت اشاره کرد و اظهار کرد: برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی در مدارس و توزیع بسته‌های لوازم‌تحریر بین دانش‌آموزان نیازمند از برنامه‌های دیگر این کاروان بود.

وی خاطر نشان کرد: این جمعیت اعزام کاروان سلامت را برای اثرگذاری بیشتر و اجرای بهتر با مشارکت معاونت‌های مختلف از جمله جوانان، درمان و توانبخشی، آموزش و پژوهش و امداد و نجات برگزار کرد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم در پایان از زحمات و تلاش‌های نیروی انتظامی در همراهی کاروان سلامت تشکر و قدردانی کرد.


١٥:١١ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٣١    /    تعداد نمایش : ٧١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج