شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > تاکید معاون سازمان جوانان هلال احمر بر اهمیت تصمیم گیری جوانان در برنامه های سازمان
 


  چاپ        ارسال به دوست

تاکید معاون سازمان جوانان هلال احمر بر اهمیت تصمیم گیری جوانان در برنامه های سازمان

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان در مراسم دومین انتخابات مجمع استانی دبیران کانون های دانشجویی و جوانان گفت: تصمیم گیری جوانان در برنامه های سازمان بسیار مهم است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان در دومین انتخابات مجمع استانی دبیران کانون های دانشجویی و جوانان بیان کرد: رشد و پیشرفت هر کشوری بیش از هر چیز به حضور و مشارکت فعالانه و موثر جوانان وابسته است.

علی گنج کریمی با اشاره به رسالت های بزرگی که بر دوش سازمان جوانان گذاشته شده است؛ افزود:  اعضای جوانان به عنوان مدیران و رهبران باید کارها رو به دست گیرند و مسئولین باید نظاره گر، حامی و پشتیبان فعالیت های جوانان باشند.

وی با اشاره به اینکه کانون ها به تنهایی می توانند یک جمعیت هلال احمر باشند، خاطرنشان کرد: رهبری کانون بر عهده شما دبیران است و این امر مهم؛ وظیفه و رسالت کمی نیست. 

لازم به ذکر است دومین انتخابات مجمع استانی دبیران کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان با حضور 70 دبیر از 27 شهرستان در محل سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر استان کرمان برگزار شد.

در حاشیه این مراسم از اعضای فعال مجمع کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر استان در سال گذشته تشکر و قدردانی شد.

 


١١:٥٥ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٥٢    /    تعداد نمایش : ٨٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج