چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > کسب رتبه برتر روابط عمومی هلال احمر اصفهان در سیزدهمین جشنواره روابط عمومی های استان
 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه برتر روابط عمومی هلال احمر اصفهان در سیزدهمین جشنواره روابط عمومی های استان

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در سیزدهمین جشنواره روابط عمومی های استان اصفهان،  موفق به کسب رتبه برتر و دریافت تندیس و لوح تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در سیزدهمین جشنواره روابط عمومی های استان در محورهای ارتباطات رسانه ای و انتشارات، تبلیغات و مراسم  از سوی هیات داوران جشنواره به عنوان روابط عمومی برگزیده انتخاب شد .

در مراسم اختتامیه این جشنواره که در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی و نمایندگان رسانه های جمعی اصفهان در سالن همایش اتاق بازرگانی برگزار شد، روابط عمومی هلال احمر استان اصفهان موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر و کسب عنوان روابط عمومی برتر در محورهای ارتباطات رسانه ای و انتشارات، تبلیغات و مراسم این جشنواره شد.

بخش های برگزاری این جشنواره شامل بخشهای ارتباطات رسانه ای، انتشارات، تبلیغات و مراسم، روابط عمومی‌الکترونیک و ایده های نو در روابط عمومی بوده است.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان سال گذشته نیز رتبه برتر در بخش ارتباطات رسانه ای این جشنواره را کسب کرده بود.


١٣:٢٧ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٨٢    /    تعداد نمایش : ٨٦٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج