پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > توزیع بیش از 2 هزار سبد غذایی میان نیازمندان یزدی
 


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع بیش از 2 هزار سبد غذایی میان نیازمندان یزدی

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اجرای طرح ملی همای رحمت گفت: بیش از 2 هزار سبد غذایی میان نیازمندان توزیع شده است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ جلال بحرینی با اشاره به برگزاری طرح همای رحمت و برپایی سفره‌های مهربانی گفت: هرساله همزمان با فرا رسیدن موسم رحمت و تجلی حقیقت با بهره مندی از همت والای خیرین و نیکوکاران در کمک به محرومان و نیازمندان طرح ملی همای رحمت در سراسر کشور اجرا می‌شود.
بحرینی دستاورد‌های اجرای این طرح را ارتقای نظام خدمت رسانی به نیازمندان و محرومین بر اساس مشارکت و تامین منابع مالی توسط خیرین، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ناشی از سوء معیشت در مناطق کم برخوردار، تامین حداقل نیاز‌های اساسی خانواده‌های نیازمند در این ایام، امکان حضور و مشارکت فعال داوطلبان، خیرین و مددکاران در فعالیت‌های انساندوستانه، تقویت روحیه خدمات داوطلبانه و مشارکت آن‌ها در برنامه‌های خیرخواهانه و گسترش مشارکت نهاد‌های مردمی همسو با اهداف جمعیت هلال احمر نام برد.
وی افزود: هدف از برگزاری این طرح، هدایت کمک‌های مردمی در راستای حمایت از خانواده‌های محروم، ترویج فرهنگ انفاق و سنت‌های حسنه اسلامی، گسترش و ترویج روحیه تعاون و مشارکت‌های مردمی، ترویج ارزش‌های انسان دوستانه با تأسی از تعالیم الهی در شیوه خدمت رسانی وکمک به ایتام، حفظ کرامت انسانی نیازمندان و کمک به رشد فضایل اخلاقی و معنوی آن‌ها در ماه مبارک رمضان، ایجاد زمینه مشارکت خیرین و نیکوکاران در اجرای برنامه‌های عام المنفعه و خیریه، ایجاد فضای مناسب به منظور تعامل تنگاتنگ خیرین و نیکوکاران با گروه‌های هدف است.
بحرینی خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان کمک به نیازمندان سفارش شده که در این طرح بشردوستانه عمده بهره وران بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانوار، ایتام، خانواده‌های کم برخوردار، معلولین، سالمندان و از کارافتادگان و خانواده های زندانیان هستند.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 2 هزار سبد با حفظ کرامت انسانی در بین اقشار نیازمند استان توزیع و تعداد ۸۰ سفره افطاری گسترده شده است.


١٠:١٧ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٣٩٧    /    تعداد نمایش : ٥١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج