چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > برگزاری کارگاه های آموزشی کارآفرینی و مبانی کسب و کار در هلال احمر اصفهان
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه های آموزشی کارآفرینی و مبانی کسب و کار در هلال احمر اصفهان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: کارگاه های آموزشی کارآفرینی و مبانی کسب و کار به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی در هلال احمر اصفهان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی با اشاره به اینکه جوامع امروزی نیازمند جوانانی مصمم به کسب موفقیت، خطرپذیر و دارای روحیه استقلال طلبی برای کشف و بهره برداری از فرصت ها و موقعیت های جدید هستند، اظهار کرد: هنگامی که بسیاری از افراد یک جامعه کارآفرینی را به عنوان شیوه نوین زندگی می پذیرند، جامعه به سرعت رشد می کند، زیرا کارآفرینان پیوسته در حال ابداع و توسعه کالاها و خدمات جدید و نیز به دنبال روش هایی هستند که این کالاها و خدمات را به طور موثر تولید و عرضه کنند و از این طریق کیفیت زندگی را بهبود بخشند.
وی در ادامه با بیان اینکه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ضمن بسترسازي مناسب، اهميت زيادي را به ايفاي نقش مثبت جوانان و جايگاه آنان درعرصه هاي مختلف اجتماعي انجام می دهد، تصریح کرد: بدین منظور معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان با هدف ارتقای توانمندی ها و قابلیت های کارآفرینانه در جوانان، کارگاه های آموزشی کارآفرینی و مبانی کسب و کار را با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار می کند.
این کارگاهها از روز دوشنبه 29 خردادماه آغاز و تا اول تیرماه در مرکز بین المللی آموزشهای تخصصی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه خواهد داشت.


٠٩:٥٤ - سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٥٣٦    /    تعداد نمایش : ٦٥٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج