چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > آموزش بیش از 3200 نفر عضو جوان هلال احمر کرمان در زمینه پیشگیری از اعتیاد
 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش بیش از 3200 نفر عضو جوان هلال احمر کرمان در زمینه پیشگیری از اعتیاد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی (مبارزه با اعتیاد) بیش از 3200 عضو جوان هلال احمر آموزش دیدند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به مناسبت هفته جهانی مبارزه با موادمخدر با حضور اعضای کمیته در محل صداوسیمای کرمان برگزار شد.
رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در این جلسه به اجرای طرح ملی پیمان (پیشگیری موثر از اعتیاد در جهت نشاط اجتماعی) توسط سازمان جوانان هلال احمر اشاره کرد و افزود: این طرح در 27 شعبه و دفتر نمایندگی برگزار شد و 76 نفر از اعضای جوانان در سراسر استان به عنوان سرگروه پیمان آموزش دیدند.
فلاح با اشاره به ادامه آموزش ها توسط سرگروه های پیمان در سراسر شعب استان گفت: سرگروه های پیمان در این طرح موفق شدند بیش از 3200 عضو جوان هلال را آموزش دهند و گواهینامه دریافت کنند.
وی با اشاره به اینکه استان کرمان در اجرای این طرح؛ به عنوان استان برتر در سطح کشور شناخته شده است، افزود: در ادامه آموزش و توانمندسازی سرگروه های پیمان در این زمینه، 2 دوره مقدماتی و تکمیلی ویژه تربیت کادر متخصص توسط اساتید مجرب نیز برگزار شد.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی اظهار داشت: 15 کارگاه سبک فرزند پروری و مهارت های زندگی ویژه والدین مدارس مناطق حاشیه نشین با همکاری اداره کل آموزش و پرورش در 5 مدرسه حاشیه شهر کرمان به عنوان مدارس پایلوت با حضور 611 نفر برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان افزود: 9 کارگاه آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد در خوابگاه ها و مجتمع های دانش آموزی هلال احمر ویژه 475 نفر از دانش آموزان در شهرستان های جیرفت، سیرجان، زرند، بم، راین و شهداد نیز برگزار شده است.
رضا فلاح در پایان به برگزاری کارگاه کارآفرینی مبانی کسب و کار خرد و بومینو اشاره کرد وگفت: بیش از 115 نفر از اعضای جوانان هلال احمر استان نیز در این زمینه آموزش دیدند.


١٢:٢٧ - سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٥٤٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٣٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج