چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > رئیس دبیرخانه شورای اجتماعی کشور در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر اردبیل: هلال احمر از بازوان اصلی وزارت کشور در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی است
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دبیرخانه شورای اجتماعی کشور در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر اردبیل: هلال احمر از بازوان اصلی وزارت کشور در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی است

رئیس دبیرخانه شورای اجتماعی کشور گفت: جمعیت هلال احمر از بازوان اصلی کشور در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل، محمود حاجیان در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: جمعیت هلال احمر از همیاران اصلی وزارت کشور در زمینه آموزش، اطلاع رسانی و کاهش آسیب های اجتماعی است.
وی عملکرد جمعیت هلال احمر استان اردبیل در زمینه برنامه های کاهش آسیب های اجتماعی را مناسب برشمرد و اضافه کرد: وزارت کشور و جمعیت هلال احمر کشور تفاهم نامه همکاری امضا کرده و در مورد آسیب های اجتماعی برنامه های مشترکی اجرا می کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم با بیان اینکه نگاه ما در جمعیت هلال احمر تک بعدی نیست، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر تنها در زمینه امداد و نجات فعالیت نمی کند بلکه در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و مواردی از این قبیل هم فعالیت دارد.
رامین معبودی با اشاره به اینکه برنامه های تدوین شده در تفاهم نامه همکاری وزارت کشور و جمعیت هلال احمر را در استان اردبیل هم اجرا می کنیم، اظهار کرد: برنامه های مختلفی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی، فرزندپروری، کارآفرینی و غیره را در سطح استان اردبیل اجرا کرده ایم و این دوره ها و برنامه ها ادامه خواهد داشت.


١٤:٢٠ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٢٩٦    /    تعداد نمایش : ١٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج