چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > هلال احمر البرز میزبان نمایندگان 16 استان در دوره آموزشی نگهداری تجهیزات پزشکی
 


  چاپ        ارسال به دوست

هلال احمر البرز میزبان نمایندگان 16 استان در دوره آموزشی نگهداری تجهیزات پزشکی

دوره آموزشی تعمیر، تجهیز و نگهداری تجهیزات پزشکی به میزبانی استان البرز در اردوگاه امام علی علیه السلام محمدشهر کرج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ دکتر ناصر چرخساز اظهار کرد: دوره تکمیلی تعمیر، تجهیز و نگهداری تجهیزات پزشکی با هدف آموزش و بازآموزی کارشناسان حوزه مهندسی پزشکی 16 استان کشور به همت معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان البرز برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز در خصوص هدف برگزاری این دوره آموزشی اظهار کرد: با توجه به اینکه دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی جزو اقلام تخصصی هستند که با هزینه زیادی تهیه می‌شوند، لازم است استفاده کنندگان با اصول نگهداری و تجهیز این لوازم آشنا باشند تا عمر باتری و قطعات بیشتر شود.
وی بیان کرد: در این دوره شرکت کنندگان با مباحث اصول تعمیر تجهیزات پزشکی، اصول اولیه الکترونیک، معرفی و آشنایی با قطعات و بردهای الکترونیکی، چیدمان و شناسایی قطعات، نحوه نگهداری و تجهیز دستگاه‌های پزشکی، توسط اساتید توانمند آشنا شدند.


١٣:٥٨ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٣٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج