سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > تقدیر امام جمعه قم از تلاش ها و خدمات انجام شده در کمپین ملی “نه به تصادفات جاده ای”
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر امام جمعه قم از تلاش ها و خدمات انجام شده در کمپین ملی “نه به تصادفات جاده ای”

معاون امور جوانان هلال احمر در دیدار با آیت الله علیرضا اعرافی امام جمعه قم در خصوص اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت و کمپین نه به تصادفات جاده ای گزارشی از خدمات جوانان هلال احمر ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، در دیدار آیت الله علیرضا اعرافی امام جمعه قم و عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر با معاون امور جوانان در زمینه فعالیت های نوروزی جوانان هلال احمر گفتگو شد.

محمد مصباحی در این دیدار با اشاره به اینکه افتتاحیه هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از جوار مزار شهدای مدافع حرم آغاز شده است به ارائه گزارش از خدمات فرهنگی جوانان هلال احمر و اجرای طرح “نه به تصادفات جاده ای” پرداخت.

در ادامه آیت الله اعرافی با اشاره به اینکه این کار دو بخش فرهنگی و خدماتی دارد و باید با آن توجه داشت بیان کرد: از بین رفتن انسان ها در تصادفات موجب تاسف است.

وی با تقدیر و تشکر از فعالیت های جوانان هلال احمر در راستای کاهش تصادفات افزود: این حرکت احیای نفس و بسیار کار پسندیده ای است.

لازم به ذکر است، مدیر حوزه‌های علمیه کشور در خطبه های آخرین نماز جمعه سال ۹۵ در شهر قم با ذکر این مطلب که میزان سوانح رانندگی با اندکی کاهش، هنوز هم یک آسیب بزرگ اجتماعی بشمار می‏‌رود، افزود: میلیون‏‌ها زائر در این ایام به قم سفر می‎کنند و مسئولان و مردم شریف قم میزبانی خوبی از این میهمانان به عمل خواهند آورد، در این ایام باید زوار و نیازمندان را تکریم کرد.


٠٧:٣٠ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٣٦٩    /    تعداد نمایش : ١٤٠١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج