دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > با تلاش امدادگران لرستانی؛ جسد کوهنورد ۶۰ ساله از ارتفاعات سفید کوه خرم آباد به پایین انتقال داده شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

با تلاش امدادگران لرستانی؛ جسد کوهنورد ۶۰ ساله از ارتفاعات سفید کوه خرم آباد به پایین انتقال داده شد

 معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر لرستان از انتقال جسد پیرمرد 60 ساله از ارتفاعات سفیدکوه خرم آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان محمد باقر محمدی گفت: جسد یک کوهنورد ۶۰ ساله ظهر روز گذشته به دنبال چهار ساعت عملیات سخت و نفس‌گیر توسط تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر به پایین انتقال داده شد.

معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر لرستان اظهار کرد: ساعت ۷ صبح روز گذشته از طریق سامانه ۱۱۲ این حادثه به جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که بلافاصله تیم واکنش سریع هلال احمر استان به منطقه اعزام و توانست بعد از چهار ساعت عملیات امداد و نجات فرد حادثه دیده را که به علت سکته در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود به پایین انتقال دهد.

 محمدی بیان کرد: ارتفاعات سفید کوه خرم آباد و یافته یکی از مناطق بسیار دشوار و فنی استان برای صعود به شمار می آید که همواره شاهد اتفاقاتی از این دست در آنجا هستیم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: انتظار می‌رود کوهنوردان و افراد طبیعت گرد که قصد صعود به ارتفاعات استان را دارند ابتدا با هیئت کوهنوردی استان هماهنگ و سپس اقدام به صعودهای ورزشی خود کنند.


٠٥:٠٠ - چهارشنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧٩٨٤    /    تعداد نمایش : ٣٧١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج