سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > بهره مندی بیش از 8 هزار و 600 خانوارگیلانی از آموزش خانه به خانه هلال احمر
 


  چاپ        ارسال به دوست

بهره مندی بیش از 8 هزار و 600 خانوارگیلانی از آموزش خانه به خانه هلال احمر

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: با اجرای طرح خادم از دهه فجر تا کنون 8 هزار و 610 خانوار گیلانی تحت پوشش این طرح ملی  قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی با توجه به اجرای طرح خانه به خانه افزود: آموزش همگانی از مباحث مهم مدیریت در کاهش خطر و بلایا محسوب می شود که متاسفانه عدم آگاهی و شناخت کافی خانواده ها از نحوه برخورد و آمادگی در برابر حوادث باعث ایجاد خسارت های زیادی می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح خانه خانه جمعیت هلال احمر گفت: طرح ملی خادم با  شعار "هر خانواده یک آموزش دیده" است و باتوجه با اینکه مخاطب پایگاه آموزش همگانی، عموم مردم هستند، هدف آن آماده سازی جامعه در برابر مخاطرات و افزایش تاب آوری جامعه در حوادث است که  به بیش از 8 هزار و 600  خانوار در سطح استان، آموزش داده می شود.

زهرا طورچیان؛ معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر گیلان نیز گفت: بدنه اصلی جنبش خادم را داوطلبانی تشکیل می دهند که طی شرکت در دوره آموزشی و کسب مهارتهای لازم آماده  مراجعه به درب منازل  و آموزش چهره به چهره می شوند.

وی افزود: داوطلبان طرح خادم پس از ارزیابی میزان آمادگی خانوار بر اساس شاخص های معتبر و استاندارد به صورت ماهانه یکبار با مراجعه به درب منازل به صورت چهره به چهره به سرپرست خانوار ارائه می کنند.

بر اساس طرح ملی خادم در 5 سال آینده تمامی خانوارهای گیلانی باید تحت آموزش این طرح قرار بگیرند و خانواده ها می توانند آموزشهای امدادی را با مراجعه به پایگاه اینترنتی خادم http://khadem.ir  را فرا گیرند.


٠٥:٤٧ - يکشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٠٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج