دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > ادامه عملیات جست‌وجو در پی مفقودی نوجوان ۱۲ ساله سیلاب آذربایجان غربی
 


  چاپ        ارسال به دوست

ادامه عملیات جست‌وجو در پی مفقودی نوجوان ۱۲ ساله سیلاب آذربایجان غربی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان غربیاعلام کرد: جست‌وجو در پی یافتن نوجوان ۱۲ ساله مفقودی سیل اشنویه همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی،دکتر حسن محمودی گفت: از ساعات اولیه صبح ۲۵ فروردین نیروهای امدادی هلال‌احمر در محل حضور داشته و به‌محض وقوع این حادثه با تجهیزات کامل اقدام به جست‌وجو و انجام عملیات نجات کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان غربی ائامه داد: پس از اطلاع مرکز کنترل عملیات استان از این حادثه، ۴۰ نفر از نجاتگران مجرب از تیم‌های واکنش سریع، آنست و سیلاب استان در قالب پنج تیم عملیاتی سریعاً به محل اعزام‌شده و شروع به عملیات جست‌وجو کردند.

وی تاکید کرد: تا به امروز (۲۷ فروردین) عملیات جست‌وجو برای یافتن نوجوان ۱۲ ساله با تمامی تجهیزات و امکانات در حال انجام است.

به گفته محمودی، به همت تیم‌های متخصص واکنش سریع، سیلاب و آنست هر دو طرف رودخانه "گادار" شهرستان اشنویه جست‌وجو شده و عملیات دشتبانی در پی پایین آمدن سطح آب ادامه دارد.


٠٦:٤٠ - يکشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٠٦١    /    تعداد نمایش : ٣٣٢١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج