دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > به همت داوطلبان و خیرین اصفهانی محقق شد: اجرای 264 پروژه داوطلبانه در سال 95/ بهره مندی بیش از 16 هزار نفر از خدمات داوطلبانه هلال احمر اصفهان
 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت داوطلبان و خیرین اصفهانی محقق شد: اجرای 264 پروژه داوطلبانه در سال 95/ بهره مندی بیش از 16 هزار نفر از خدمات داوطلبانه هلال احمر اصفهان

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان  اصفهان از اجرای 264پروژه داوطلبانه در راستای کمک به محرومین و دستگیری از نیازمندان جامعه طی سال گذشته خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان اصفهان، علیرضا سلیمی با اشاره به این مطلب اظهار داشت: به همت داوطلبان و خیرین هلال احمر استان اصفهان ، 264 پروژه داوطلبی در طول سال 95 در سطح استان اجرا شد.

وی تصریح کرد : این پروژه ها در قالب کمکهای حمایتی و معیشتی و به منظور رفع مشکلات اقشار محروم به ویژه بیماران نیازمند شامل اهدای تجهیزات به بانک امانات تجهیزات پزشکی، اهدای  تجهیزات به پایگاههای امدادی، اهدای جهیزیه، مشارکت در برگزاری مراسم ازدواج مددجویان، اهدای سبد غذایی و پوشاک و لوازم منزل ، پروژه های کار آفرینی و سایر پروژه های حمایتی می باشد.

سلیمی خاطرنشان کرد: در قالب این پروژه های داوطلبی خدمات حمایتی، بهداشتی و در مانی به ارزش ریالی 9 میلیارد و 700میلیون ریال به بیش از  16 هزار نفر ارائه شده است.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان  اصفهان در پایان از تمام اقشاری که علاقمند به انجام فعالیتهای بشردوستانه و عام المنفعه می باشند دعوت کرد با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر در کلیه شهرستانهای استان و تکمیل فرم عضویت به خیل عظیم داوطلبان پیوسته و جمعیت هلال احمر استان را در تحقق اهداف متعالی و خیرخواهانه این جمعیت مردمی یاری کنند.


٠٥:٠٥ - دوشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٠٧٨    /    تعداد نمایش : ٣٣٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج