سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > داوطلبان، سرمایه های هلال احمر هستند
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس در دوره آموزش ضمن خدمت تخصصی پایه ویژه کارکنان حوزه ترابری مطرح کرد؛

داوطلبان، سرمایه های هلال احمر هستند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس در دومین روز از دوره آموزش ضمن خدمت تخصصی پایه ویژه کارکنان حوزه ترابری اظهار کرد: اعتماد مردم و داوطلبان، سرمایه های هلال احمر هستند و حوزه ترابری برای جلب رضایت آنها نقش بسزایی را ایفا می کند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ فیض اله جعفری در ادامه سخنان خود اضافه کرد: با توجه به اینکه خودروهای ترابری مداوما در حال رفت و آمد هستند، با رعایت قوانین و مقررات و حفظ کرامت انسانی می توانند در جلب اعتماد مردم نقش مهمی را ایفا کنند.

جعفری با اشاره به شعار و رسالت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر پرچمدار تسکین آلام بشری است.

 وی برگزاری دوره های ضمن خدمت را به منظور تقویت و توانمندسازی بدنه جمعیت سرلوحه فعالیت های آموزشی عنوان کرد و افزود: در حال حاضر نگرش های بیرونی نسبت به هلال احمر خوب است پس باید باورهای درونی نیز برای خدمت بهینه به مردم به خوبی شکل گرفته باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس قلب لجستیک در عملیات را حوزه ترابری معرفی و تصریح کرد: به روز رسانی دانش و ریز مهارت های مورد نیاز برای راهبری وسائط نقلیه سبک و سنگین در شرایط آرامش باید انجام شود.

 

 

 

 


٠٥:٢٩ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨١٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج