شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > با تلاش امدادگران هلال احمر بوشهر محقق شد: نجات فرد گرفتار شده در دره عمیق کوه های هفت چاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

با تلاش امدادگران هلال احمر بوشهر محقق شد: نجات فرد گرفتار شده در دره عمیق کوه های هفت چاه

رئیس جمعیت هلال احمر جم از نجات فرد گرفتار شده در دره عمیق 100 متری در کوه های هفت چاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر بوشهر؛ احمد یزدانی از نجات فردی گرفتار شده در کوه های هفت چاه خبر داد و گفت: راس ساعت ۱۵طی تماس تلفنی از مرکز  ۱۱۲ جمعیت هلال احمر  استان بوشهر مبنی بر گرفتار شدن فردی در دره عمیقی در منطقه صعب العبور و کوهستانی هفت چاه شهرستان جم، بلافاصله تیم امداد کوهستان به منطقه حادثه اعزام شدند.

یزدانی افزود: به دلیل گستردگی منطقه و صعب العبور بودن، پس از یک ساعت عملیات جست و جو و نجات، تیم کوهستان به مصدوم دسترسی پیدا کردند. مصدوم در یک دره عمیق ۱۰۰ متری گرفتار شده بود که بلافاصله نجاتگران با بستن کارگاه و رعایت موارد ایمنی به عملیات فرود به ته دره را انجام دادند و به مصدوم  دسترسی پیدا کرده و پس از ارزیابی و کنترل علایم حیاتی مصدوم را از عمق دره به بالا هدایت کردند.

یزدانی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه جم یک منطقه زیبای گردشگری و کوهستانی است و حوادثی از قبیل سقوط از ارتفاع، گیر افتادن فرد و مفقود شدن مکررا اتفاق می افتد، تاسیس پایگاه امداد کوهستان در این منطقه ضرورت دارد.


٠٥:٣٧ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨١٣٨    /    تعداد نمایش : ٢٤٦٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج