سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > امام جمعه خرم آباد: هزینه کردن در آموزش، سرمایه گذاری است
 


  چاپ        ارسال به دوست

امام جمعه خرم آباد: هزینه کردن در آموزش، سرمایه گذاری است

امام جمعه خرم آباد با تقدیر از خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر و همچنین با تاکید بر نیاز جامعه به آموزش همگانی، هزینه کردن در آموزش را سرمایه دانست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، حجت الاسلام متقی نیا با تقدیر از فعالیتها وخدمات هلال احمر اظهار کرد: امروزه دیگرفعالیت هلال احمر فقط به کمک رسانی در مواقع بروز حوادث محدود نمی شود بلکه با توجه به تنوع خدمات، رسالت این نهاد مردمی بسیار همه گیرشده و در میان اقشار مختلف جامعه بیش از پیش شناخته شده و مردم به این نهادخدمت رسان اعتماد و اطمینان دارند.

امام جمعه شهرستان خرم آباد ضمن تاکید برنیاز جامعه به آموزش همگانی ادامه داد: پرداختن هرگونه هزینه در امر ارائه آموزش، فقط هزینه کردن محض نیست بلکه این سرمایه گذاری است که درآینده نتیجه آن قابل لمس و نمود پیدا می کند و با اجرایی شدن  طرح خادم، انتظار می رود در درازمدت با آموزش تک تک اعضاء خانواده ها میزان آگاهی همه اقشار جامعه در مواقع بروز حوادث احتمالی طبیعی وغیر طبیعی هروز بیشتر از گذشته افزایش یابد ادامه اجرای طرح خادم می تواند دراین اگاهی دادن اجتماعی تاثیر گذاری مستقیم وموثر داشته باشد.

برپایه این گزارش باح ضور اعضاء داوطلبان، امدادگران و جوانان طرح های جمعه، ایمان، ایمنی و شمیم خدمت در محوطه مصلی الغدیر با ارائه خدماتی نظیر انجام تست فشار خون وقند خون و توزیع شرینی، شکلات و شربت به استقبال نمازگزاران ارجمند رفتند.

لازم به یادآوری است که مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر لرستان درسخنان قبل از اقامه نماز جمعه ضمن ارائه گزارشی مختصر از عملکرد هلال احمر، به معرفی بخش های مختلف ووظایف هرمعاونت پرداخت.


٠٤:٤٣ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٧١٤    /    تعداد نمایش : ٦٦٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج