سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > استاندار خراسان شمالی در دیدار با پرسنل هلال احمر استان: خدمات هلال احمر مصداق بارز حقوق شهروندی است
 


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار خراسان شمالی در دیدار با پرسنل هلال احمر استان: خدمات هلال احمر مصداق بارز حقوق شهروندی است

استاندار خراسان شمالی در دیدار با مدیرعامل و کارکنان هلال احمر خراسان شمالی به مناسبت روز هلال احمر و صلیب سرخ گفت: مصداق بارز حقوق شهروندی جمعیت هلال احمر و فعالیت های آن است.

مهندس محمدرضا صالحی با اشاره به اینکه عضویت در هلال احمر لیاقت و توفیق می خواهد افزود :لطافت طبع و انسان دوستی جزء لاینکف جمعیت هلال احمر و همچنین ویژگی های حقوق شهروندی است.

وی با تشکر ویژه از مدیرعامل و اعضای هلال احمر استان در امداد رسانی بموقع به حادثه تاسف بار معدن گلستان گفت: کمک بلادرنگ و بدون در نظر گرفتن حد و مرز از نکات مثبت این کمک بود که خراسان شمالی را تبدیل به نخستین استانی کرد که به محل حادثه اعزام شد‌.

استاندار خراسان شمالی هدایت، آموزش، امداد همراه با دانش را از ویژگی های هلال احمر دانست و گفت: لیاقت، لطافت طبع، امدادگری و نجات، حفیظ و امین بودن، محنت، راستی و راستگویی از خصایص اصلی جوانان، داوطلبان و نجاتگران جمعیت هلال احمر است.


٠٥:٣٣ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٧١٧    /    تعداد نمایش : ٨٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج