چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > استاندار خراسان شمالی در دیدار با پرسنل هلال احمر استان: خدمات هلال احمر مصداق بارز حقوق شهروندی است
 


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار خراسان شمالی در دیدار با پرسنل هلال احمر استان: خدمات هلال احمر مصداق بارز حقوق شهروندی است

استاندار خراسان شمالی در دیدار با مدیرعامل و کارکنان هلال احمر خراسان شمالی به مناسبت روز هلال احمر و صلیب سرخ گفت: مصداق بارز حقوق شهروندی جمعیت هلال احمر و فعالیت های آن است.

مهندس محمدرضا صالحی با اشاره به اینکه عضویت در هلال احمر لیاقت و توفیق می خواهد افزود :لطافت طبع و انسان دوستی جزء لاینکف جمعیت هلال احمر و همچنین ویژگی های حقوق شهروندی است.

وی با تشکر ویژه از مدیرعامل و اعضای هلال احمر استان در امداد رسانی بموقع به حادثه تاسف بار معدن گلستان گفت: کمک بلادرنگ و بدون در نظر گرفتن حد و مرز از نکات مثبت این کمک بود که خراسان شمالی را تبدیل به نخستین استانی کرد که به محل حادثه اعزام شد‌.

استاندار خراسان شمالی هدایت، آموزش، امداد همراه با دانش را از ویژگی های هلال احمر دانست و گفت: لیاقت، لطافت طبع، امدادگری و نجات، حفیظ و امین بودن، محنت، راستی و راستگویی از خصایص اصلی جوانان، داوطلبان و نجاتگران جمعیت هلال احمر است.


٠٥:٣٣ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٧١٧    /    تعداد نمایش : ١٥٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج