پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
اخبار > معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد: انتخاب مشاوران جوان نقطه عطفی در نظام مدیریتی کشور است
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد: انتخاب مشاوران جوان نقطه عطفی در نظام مدیریتی کشور است

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: انتخاب مدیران جوان نقطه عطفی در سطوح خرد و کلان نظام برنامه ریزی و مدیریتی کشور است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، علی پهلوان در نشست شورای دبیران کانون های هلال احمر در ماهشهر اظهار کرد:  با توجه به این که ماهشهر یکی از قطب های صنعتی و تولیدی کشور است می تواند میزبان یکی از برنامه های استانی و ملی هلال احمر باشد و امیدواریم روز به روز در جهت تحقق اهداف جمعیت هلال احمر به کارگیری شود.

وی افزود: تقویت کانون های مختلف جوانان در شهرستان می تواند نقطه عطفی بین برنامه ریزی مدیران در سطوح خرد و کلان کشور با نیازهای جوانان باشد زیرا استفاده از مشاوران و مدیران جوان با تحقق خواسته ها و نیازهای جوانان ارتباط مستقیم دارد همچنین آنها زبان گویای نسل جوان هستند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به حرکت عظیم 100 هزار نفری جوانان در پیاده روی اربعین حسینی، تصریح کرد: این حرکت می تواند ادامه دهنده راه امام حسین(ع) باشد که قطعاً با تلاش جوانان محقق می شود.

پهلوان گفت: دراین راستا دستور تشکیل کارگروه های ستادی و شهرستانی جهت برنامه ریزی و اجرای طرح در شهرستان ها ابلاغ شده است که با تلاش تمامی واحدهای مجموعه هلال احمر رقم این پویش اجرایی خواهد شد.

 جوانان هلال احمر ماهشهر در ضیافت الهی، میهمان سفره مهربانی شدند

رئیس جمعیت هلال احمر بندر ماهشهر در این نشست با تقدیر از حضور مسئولان استانی شهرستانی در این ضیافت اظهار کرد: در این برنامه ابتدا نشست صمیمانه معاون امور جوانان هلال احمر خوزستان با اعضای کانون های آزاد، دانشجویی و دانش آموزی با رویکرد برنامه های کیفی آتی استان برگزار شد و اعضای منتخب به ارائه دیدگاه های خود پرداختند.

یاسر زائری همچنین با اشاره به حضور رئیس اداره عملیات معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان افزود: در ادامه برنامه ضیافت افطار با حضور اعضای فعال هلال احمر ماهشهر در فضایی ملکوتی و صمیمانه برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم از فعالیت های اعضای منتخب و نمونه جمعیت هلال احمر بندر ماهشهر تجلیل شد.


٠٥:٤٢ - يکشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤٤١    /    تعداد نمایش : ٦٤٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج