پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان عنوان کرد: خانه های هلال پایگاه اجرای طرح های توانمندسازی و محرومیت زدایی هستند
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان عنوان کرد: خانه های هلال پایگاه اجرای طرح های توانمندسازی و محرومیت زدایی هستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: هلال احمر طرح های آموزشی و برنامه های توانمندسازی و محرومیت زدایی خود را از طریق خانه های هلال اجرا  می کند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم در سال پیش رو مشکلات مردم خوزستان را با نگاه داوطلبانه حل کنیم و حلقه وصل نیازمندان و توانمندان و زمینه ساز رفع محرومیت از مناطق محروم خوزستان باشیم.

وی افزود: خوشبختانه با فضایی که ایجاد شده این امر در حال تحقق است و جمعیت هلال احمر آن توانایی و پویایی را کسب کرده و با اتکا به جوانان و داطلبان طرح های آموزشی و برنامه های توانمندسازی و محرومیت زدایی را ازطریق خانه های هلال اجرای می کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به طرح ملی خادم و دادرس به عنوان طرح های هلال احمر در راستای توانمندسازی آحاد جامعه در زمینه آموزش های امدادی و کمک های اولیه، تصریح کرد: رویکرد جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات به مردم بشردوستانه و نوع دوستانه است.

دکتر خدادادی اضافه کرد: توانمندسازی اقشار مختلف مردم هزینه های ما را کاهش می دهد و موجب تحرک و پویایی جامعه می شود.

بر اساس این گزارش، ضیافت افطار با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن شفیعی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان خوزستان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان و با همراهی پرشور جوانان، داوطلبان، امدادگران و نجاتگران هلال احمر اهواز و با مشارکت هنرمندان استانی در سالن ورزشی این جمعیت در فضایی صمیمی برگزار شد.


٠٥:٣٠ - دوشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤٥٨    /    تعداد نمایش : ٦١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج