جمعه ٢٩ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار حوادث
 


امدادرسانی هلال احمر به 50 حادثه دیده انفجار گاز شهری در اسلامشهر/ اسکان 50 تن در سوله ورزشی و درمان سرپایی 6 مصدوم حادثه
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام امداد رسانی به حادثه دیدگان انفجار لوله گاز شهری در میان آباد اسلامشهر؛ گفت: تن در قالب ٢٠ خانوار در سوله ورزشی اسلام شهر؛ اسکان داده شدند و امدادرسانی ها همچنان ادامه دارد. 
 پنج شنبه ٢٨ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
وقوع زمین لرزه 4.2 ریشتری در حوالی ملارد/ اعزام 8 تیم ارزیاب و اعلام بدون خسارت بودن زلزله/ آماده باش استان های معین پایتخت
رئیس سازمان امداد و نجات از اعزام 8 تیم ارزیاب و بدون خسارت بودن زلزله 4.2 ریشتری بامداد امروز در تهران خبر داد. 
 چهارشنبه ٦ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارزیابی 31 شهر و روستای متاثر از زلزله کوهبنان کرمان/مصدومیت 42 تن از هموطنان و اسکان اضطراری 300 زلزله زده
رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام ارزیابی 31 شهر و رو ستا به دنبال وقوع زلزله 5.2 ریشتری در کوهبنان استان کرمان،گفت: 300 تن از هموطنان تا کنون ، خدمات امدادی و اسکان اضطراری را دریافت کردند. 
 جمعه ١ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
وقوع زلزله 5.2 ریشتری در کوهبنان کرمان/ارزیابی 27 روستا در منطقه زلزله زده
معاون عملیات امداد و نجات با اعلام وقوع زلزله 5.2 ریشتری در کوهبنان استان کرمان،گفت: 4 تیم ارزیاب به منطقه حادثه اعزام شدند. 
 پنج شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تازه‌ترین گزارش زلزله ملارد تا ساعت 10 صبح:
آماده‌باش 40 تیم امدادی در تهران و البرز/ ارائه خدمات امدادی به 97 مصدوم در زلزله 5.2 ریشتری شب گذشته
رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام ارائه خدمات به 97 مصدوم زلزله شب گذشته پایتخت، گفت: 40 تیم عملیاتی شامل 200 امدادگر و نجاتگر در استان های تهران و البرز برای ارائه خدمات احتمالی به هموطنان در صورت نیاز، آماده‌باش هستند.
 پنج شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در 61 ماموریت هلال‌احمر در 24 ساعت گذشته انجام شد:
ارائه خدمات امدادی به 100 تن از هموطنان و انتقال 23 مصدوم به مراکز درمانی/انجام 17 مورد عملیات رهاسازی
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به ارائه خدمات امدادگران هلال‌احمر در 61 مورد ماموریت در شبانه‌روز گذشته، گفت: 100 تن از هموطنان خدمات امدادی لازم را دریافت کرده و 43 تن از حوادث نجات یافتند.
 سه شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی به 7 حادثه دیده انفجار گاز شهری در اهواز
معاون عملیات امداد و نجات از امدادرسانی به 7 مصدوم حادثه انفجار گاز شهری در اهواز خبر داد. 
 شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیکر 6 کوهنورد پیدا شد/امدادگر هلال احمر آخرین مفقودی حادثه ریزش بهمن در اشترانکوه
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان از پیدا شدن پیکر 4 کوهنورد خبر داد و اظهارداشت: جست و جو ها برای پیدا کردن یک کوهنورد دیگر همچنان ادامه دارد.
 شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد:
انتقال 60 تن از اعضای تیم امداد و نجات کوهستان به وسیله 2 فروند بالگرد به محل حادثه/پیکر 2 کوهنورد پیدا شد
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 60 تن از اعضای تیم امداد و نجات کوهستان به وسیله 2 فروند بالگرد از نخستین ساعات امروز خبر داد.
 شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارشی از آغاز و پایان شوقِ امدادرسانی‌های فردی به مناطق زلزله‌زده:
آوارِ مهربانی
از میان دو ستون ضخیم دود سیاه در طرفین باریکه راهی که جاده اصلی را به «تپانی» می‌رساند، خودرو‌ها وارد روستا شدند. دِه درست مثل یکی از شهرهای خاورمیانه که به‌تازگی بمباران جنگنده‌های ائتلاف را از سر گذرانده باشد، ویرانه‌ای بود بی‌دروپیکر که مردم کپه‌های پرپشت زباله را در گوشه کنارش آتش زده‌اند. ٦ روز پیش از این زلزله‌ای که حتی پیرترین ساکنان روستا هم مانندش را به یاد نمی‌آورند، دل و روده خانه‌‌ها و طویله‌ها را بیرون ریخت.
 چهارشنبه ٨ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>