سه شنبه ٠٣ مرداد ١٣٩٦
اخبار حوادث
 


استفاده از دوربین‌های ویژه برای یافتن مفقودشدگان رودخانه دز
با گذشت پنج روز از مفقود شدن ۳ گردشگر در رودخانه دز و تلاش بی‌وقفه اعضای تیم جست‌وجو برای یافتن مفقودشدگان از معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر از استفاده از دوربين‌هاي ويژه حرارت‌سنج جست‌وجو برای یافتن 3 مفقودی این حادثه خبر داد.
 سه شنبه ٣ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی به یک‌هزار و 445 تن از هموطنان در حوادث 72 ساعت گذشته/ ارائه خدمات درمان سرپایی به بیش از 7 هزار تن از آسیب‌دیدگان
معاون عملیات امداد و نجات با اعلام انجام 515 مورد ماموریت امدادی در 72 ساعت گذشته، گفت: یک‌هزار و 445 تن از هموطنان از خدمات امدادی هلال‌احمر بهره برده‌اند.
 شنبه ٣١ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
27 روز خستگی‌ناپذیری برای خدمت به بیش از 87 هزار آسیب‌دیده حوادث؛
رشد 18 درصدی ماموریت‌های امدادی طرح امداد تابستانه نسبت به مدت مشابه سال گذشته/ انتقال بیش از 2 هزار آسیب‌دیده به مراکز درمانی/ انجام 346 مورد عملیات رهاسازی و نجات 511 مصدوم سوانح ترافیکی
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام گزارش عملیات امداد تابستانه از اول تا 27 تیر، گفت: امدادگران پرتلاش هلال‌احمر در 3 هزار و 915 عملیات امدادی به 71 هزار و 818 تن از هموطنان خدمات امدادی لازم را ارئه کردند.
 شنبه ٣١ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بهره‌مندی قریب 2 هزار متاثر از سیل در 10 استان از خدمات امدادی هلال‌احمر/ اسکان اضطراری 500 تن و توزیع 100 دستگاه چادر
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام اینکه 10 استان کشور در پنج روز گذشته تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی بوده است، گفت: یک‌هزار و 700 تن از هموطنان در 24 شهر و روستای استان‌های درگیر سیل و آبگرفتگی خدمات امدادی لازم را دریافت کردند.
 يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پایان عملیات جست‌وجوی پیکر جوان غرق شده در حوضچه متروکه معادن الیگودرز
معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر لرستان از پیدا شدن پیکر جوان غرق شده در حوضچه متروکه معادن روستای بادباد شهرستان الیگودرز خبر داد.
 يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی بی‌وقفه به 866 متاثر از سیل و آبگرفتگی در 10 استان کشور؛
نجات 30 متاثر از سیل و انتقال 65 تن به مناطق امن/ اسکان اضطراری ٩٢ تن و رهاسازی 21 دستگاه خودرو از مسیر سیلاب
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام اینکه 10 استان کشور در چهار روز گذشته تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی بوده است، گفت: 866 تن از هموطنان در 13 شهر و روستای استان‌های درگیر سیل و آبگرفتگی خدمات امدادی لازم را دریافت کردند.
 شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی 18 نجاتگر هلال‌احمر در حادثه انفجار گاز در بهبهان/ اعزام 3 تیم تخصصی جست‌وجو و نجات در آوار برای نجات مصدومان
رئیس جمعیت هلال بهبهان از امدادرسانی به حادثه انفجار گاز در یک منزل مسکونی سه واحدی با ۹ کشته و زخمی خبر داد.
 شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پس از ساعت ها جست‌وجوی امدادگران:
پیکر دختربچه مفقود شده در سیل البرز در رودخانه برغان پیدا شد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان البرز از کشف پیکر دختربچه 9ساله که به علت وقوع سیل در این استان مفقود شده بود؛ در رودخانه برغان خبر داد.
 شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه خدمات امدادی به 448 سیل‌زده در سیستان و بلوچستان/ برپایی 19 دستگاه چادر و توزیع 200 تخته پتو میان متاثران
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه چهار شهرستان ایرانشهر، دلگان، سیب و سوران و فنوج در سیستان و بلوچستان تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی بوده است، اظهار کرد: 448 تن از هموطنان در این استان خدمات امدادی لازم را دریافت کرده‌اند.
 شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جزئیات گزارش عملیات امداد کوهستان در سال‌های 94 و 95؛
ارائه خدمات تخصصی امدادی به قریب 4 هزار تن در ارتفاعات کشور/ انتقال هوایی 60 مصدوم کوهستان به مراکز درمانی/ تهران، مازندران و فارس؛ رکورددار عملیات امداد کوهستان
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به منابع به کارگیری شده برای خدمت‌رسانی به هموطنان در کوهستان در سال‌های 94 و 95، گفت: 47 درصد مجموع عملیات‌های امداد و نجات کوهستان در 2 سال گذشته مربوط به جست‌وجوی مفقودان و 37 درصد مبوط به سقوط افراد از ارتفاع است.
 شنبه ١٧ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>