جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
اخبار حج 96
 


معاون مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر اعلام کرد:
ترخیص 21 زائر بستری در بیمارستان‌های هلال‌احمر و سعودی تا 2 روز آینده/ ارائه خدمت کادر درمانی هلال‌احمر تا آخرین لحظه حضور زائران ایرانی در عربستان
معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با اعلام اینکه تمامی زائران ایرانی بستری در بیمارستان‌های ایرانی و سعودی در 2 روز آینده مرخص خواهند شد، اظهار کرد: هم‌اکنون 17 زائر در بیمارستان هلال‌احمر و چهار زائر ایرانی در بیمارستان‌های سعودی بستری هستند که تا 2 روز آینده مرخص شده و به کاروان‌های خود می‌پیوندند.
 يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح آخرین وضعیت سلامت حجاج ایرانی/ 56زائر بيمار براي ادامه درمان به ايران منتقل شده اند
معاون مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر ايران گفت :‌ تاكنون 56 نفر از بيماران براي ادامه درمان با 5 پرواز به ايران منتقل شده اند و هم اكنون كارهاي درماني اين بيماران در بيمارستان هاي كشور درحال انجام است.
 يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در دیدار با مسئولان بیمارستان مکه
آرامش زائران در حج امسال؛ مرهون تلاش‌های کادر درمانی هلال احمر است
نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی با قدردانی از مسئولان، کادر درمانی و پرسنل بیمارستان جمعیت هلال احمر در مکه مکرمه برایر ارائه خدمات درمانی در حج امسال؛ خاطر نشان کرد: تلاش های شما باعث آرامش زائران درحج امسال شده است .
 يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امروز و با پیگیری مستمر مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر؛
40 زائر بیمار بدحال و همراهانشان وارد کشور می‌شوند/ بستری پنج زائر در بیمارستان‌های سعودی/ تقویت مراکز درمانی مدینه با 30 نیروی متخصص درمانی
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر خبرداد: 40 زائر بیمار بدحال و همراهان آنها، امروز، 14 شهریور؛ وارد کشور می شوند.
 سه شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر عملیات پزشکی حج خبر داد:
استخراج پروتکل‌های درمانی جدید ویژه ایام حج
مدیر عملیات پزشکی حج؛ برنامه‌ریزی هدفمند با استفاده از نیروهای جوان و مجرب، سرعت و چابکی را از ویژگی‌های شاخص تیم پزشکی حج امسال دانست و گفت: پروتکل‌‌های درمانی جدید ویژه ایام حج با برنامه‌ریزی مناسب؛ استخراج شده و برای اجرا در اختیار مسئولان ذی‌ربط قرار خواهد گرفت.
 يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر عملیات پزشکی حج 96 اعلام کرد:
مراجعه قریب 2 هزار زائر بیمار به بیمارستان صحرایی هلال‌احمر در عرفات/ تحت مراقبت بودن 80 زائر در بیمارستان عرفات و انتقال 8 زائر به بیمارستان‌های سعودی
مدیر عملیات پزشکی حج 96 با اعلام مراجعه یک‌هزار و 950 زائر بیمار به بیمارستان صحرایی هلال‌احمر ایران در عرفات، گفت: امسال تعداد زائران مراجعه کننده به بیمارستان صحرایی عرفات 2 برابر سال 94 بوده است.
 پنج شنبه ٩ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول کاروان وقوف اضطراری: 
خدمات هلال احمر در حج بی نظیر است/تقدیر از کادر درمانی
مسئول کاروان وقوف اضطراری، گفت: طواف پزشکان در بیمارستان است و تمام دغدغه این افراد کمک به زائرین بیمار است.
 پنج شنبه ٩ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر عملیات پزشکی حج 96 خبر داد:
اختصاص 6 دستگاه اتوبوس آمبولانس برای اعزام 40 زائر بیمار در قالب کاروان وقوف اضطراری/ آغاز به‌کار بیمارستان‌های منا و عرفات از امروز
معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از اختصاص 6 دستگاه اتوبوس آمبولانس مجهز به بخش ویژه برای اعزام حدود 40 زائر بیمار در قالب کاروان وقوف اضطراری به عرفات، مشعر و منا خبر داد.
 چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه به زائران مبتلا به بیماری قلبی در حج/ برای طواف نایب بگیرید
جانشین مدیر عملیات پزشکی حج، به بیماران قلبی که در مراسم حج تمتع حضور دارند، توصیه کرد تا سعی صفا و مروه را به دلیل طولانی بودن مسیر با ویلچر انجام داده و برای رمی جمرات، نایب بگیرند.
 سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون حج و عمره مركز پزشكي حج و زيارت هلال احمر اعلام کرد:
ایران؛ نخستین اجرا کننده سیستم ثبت معاینات پزشکی زائران در میان کشورهای اسلامی
معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر یکی از اقدامات مناسب این مرکز را در حج امسال، اجرایی کردن سیستم ثبت معاینات زائران عنوان کرد.
 دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>