شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
نمایش آرشیو
 


رئیس جمعیت هلال احمر در نشست آموزشی – توجیهی حج 97 تاکید کرد:
ضرورت استفاده از تمام ظرفیت کادر پزشکی کشور در مراسم حج/ آموزش های همگانی در حج 97 کاربردی تر می شود
رئیس جمعیت هلال احمر در نشست آموزشی – توجیهی حج 97 که با حضور نمایندگان استانی مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر برگزار شد، تاکید کرد: باید تمام ظرفیت ها و پتانسیل کادر پزشکی را در حج 97 به کار گیریم تا جایی که علاقه مندان و داوطلبان بیشتری فرصت این خدمت را پیدا کنند. ما با تعامل با مراکز پزشکی و تکیه بر تجربه و علم این مراکز، ضمن فراهم کردن رضایت جامعه پزشکی می توانیم خدمات شایسته تری در حج ارائه دهیم.
 شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر:
کسب رضایت خداوند به دور از ریا، اساس فعالیت های هلال احمر در حج است
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه اقدامات و فعالیت های جمعیت هلال احمر با برنامه ریزی های قبلی و منظم به منظور تسهیل در روند سفر معنوی زائران بیت الله الحرام صورت می گیرد افزود: این نوع اعمال خستگی و رنج ندارد چه آنکه با نیت های خالصانه و حرکت های عاشقانه همراه خواهد بود.
 شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان: 38هزار و 200 ماسک در 15 شهر غبارآلود خوزستان توزیع شد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اعلام آماده باش به ادارات جمعیت هلال احمر 15 شهرستان استان در پی وقوع پدیده گرد و غبار گفت: از روز گذشته تا کنون 38 هزار و 200 ماسک در میان شهروندان این 15 شهر توزیع شده است.
 شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با سازمان انتقال خون استان
تفاهم نامه همکاری مشترک هلال احمر خراسان رضوی با سازمان انتقال خون استان، صبح امروز در محل ساختمان صلح هلال احمر در مشهد منعقد شد.
 شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجات 64 گردشگر گرفتار در برف و کولاک در محور بازفت ـ تاراز خوزستان
سرپرست جمعیت هلال احمر اندیکا گفت: 64گردشگر خوزستانی گرفتار در برف منطقه «لبد» بازفت از توابع استان چهار محال و بختیاری توسط نیروهای امدادی پایگاه امداد و نجات تاراز این شهرستان نجات یافتند.
 شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست هلال احمر اندیکا خبر داد: ویزیت رایگان اهالی منطقه برف گیر «وارگه سبز» اندیکا در خوزستان
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا گفت: 22 خانوار منطقه برف گیر «وارگه سبز» اندیکا امداد رسانی و بیماران آنها نیز ویزیت رایگان شدند.
 شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنگوی شورای شهر تهران در بازدید از نمایشگاه عکس «هناسه دل» بیان کرد:
ضرورت تولید سریال هایی با موضوع آموزش همگانی به مردم/تصاویر عکاسان در زلزله کرمانشاه در قالب چندین جلد کتاب چاپ شود
سخنگوی شورای شهر تهران در بازدید از نمایشگاه عکس«هناسه دل» با تاکید بر ضرورت مستند سازی کمک‌های امدادی به هموطنان در زلزله کرمانشاه، اظهارداشت: می توان با جمع آوری تصاویر عکاسانی که در زلزله کرمانشاه حضور داشتند، چندین جلد کتاب تهیه و چاپ شود.
 شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر طی 72 ساعت گذشته؛
انجام 300 مورد عملیات امدادی/ امدادی رسانی به 1800 تن از هموطنان در سراسر کشور
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر طی 72 ساعت گذشته در سراسر کشور، اعلام کرد: طی این مدت 300 ماموریت امدادی برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سراسر کشور انجام شد و به یک هزار و 838 تن از هموطنان امدادرسانی شد.
 شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی به هموطنان متاثر از برف و کولاک طی 24 ساعت گذشته؛
امدادرسانی به حدود 2 هزار تن از هموطنان در 11 استان/اسکان اضطراری 40 نفر و رهاسازی 169 دستگاه خودرو از برف
رئیس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر با اشاره به وقوع برف و کولاک در 11 استان کشور گفت: امدادگران هلال احمر به یک هزار و 842 از هموطنان خدمات امدادی لازم را ارائه دادند.
 شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی هلال احمر به 50 حادثه دیده انفجار گاز شهری در اسلامشهر/ اسکان 50 تن در سوله ورزشی و درمان سرپایی 6 مصدوم حادثه
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام امداد رسانی به حادثه دیدگان انفجار لوله گاز شهری در میان آباد اسلامشهر؛ گفت: تن در قالب ٢٠ خانوار در سوله ورزشی اسلام شهر؛ اسکان داده شدند و امدادرسانی ها همچنان ادامه دارد. 
 پنج شنبه ٢٨ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>