دوشنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٦
نمایش آرشیو
 


معاون جوانان هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد:
عضویت بیش از 13 هزار و 418 جوان در هلال احمر خراسان جنوبی
معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی از عضویت بیش از 13 هزار و 418 نفر در شاخه های مختلف امور جوانان جمعیت هلال احمر این استان خبر داد.
 شنبه ٩ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
موفقیتی دیگر برای مرکز جامع توانبخشی هلال احمر
مقاله کارشناس فیزیوتراپی شاغل در مرکز جامع توانبخشی در نخستین کنگره بین المللی و بیست و هشتمین کنگره سالیانه انجمن فیزیوتراپی ایران پذیرفته شد.
 دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور مجلس:
بودجه امداد و نجات جوابگوی نوسازی تجهیزات نیست/دولت ارتقاء کیفیت تجهیزات را در اولویت قرار دهد
رییس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور مجلس با بیان اینکه بودجه حوزه امداد و نجات پاسخگویی به روزرسانی تجهیزات نیست، گفت: رسیدگی به مشکلات امداد و نجات اولویت اول مسئولان دولتی قرار گیرد.
 دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز بین‌المللی حافظان صلح ملل متحد و در گفت‌وگو با جوانان؛
همه برای صلح؛ صلح برای همه
اصلا صلح را باید با جنگ معنا کرد؛ یک نگاه به خاورمیانه داشته باشید؛ این روزها بازار جنگ در خاورمیانه رونقی دارد که صلح و سازش ندارد. تنها کافی است که در میان خبرها کمی جست‌وجو کنی؛ خبر یک، عکس‌ یک، همه و همه مربوط به جنگ است، همه از جنگ حرف می‌زنند. اصلا این‌که می‌گویند «صلح زنگ تفریح بین دو جنگ است» یا «صلح، آتش‌بس میان دو جنگ»؛ نشان از همین دارد که جنگ یک رخداد تکرارشدنی است
 دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
منادیان آرامش در جهان
هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران با بکارگیری نیروهای متعهد و تربیت انسان‌های فداکار و ایثارگر می‌کوشد که سفیر صلح و دوستی و فرشته نجات مصدومان و گرفتارانی باشد که در شرایط دشوار و ناگوار زندگی در چنگال حوادث گرفتار می‌شوند.
 دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش 200 هزار خانوار در سطح استان کرمان در قالب طرح خادم/ برگزاری اولین کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی در کرمان
اولین کارگروه تخصی امداد و نجات و آموزش همگانی در سال 96 با حضور نمایندگان ادارات آب و فاضلاب روستایی و شهری، پلیس راه، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، مدیریت بحران استانداری، مدیریت پدافتد غیرعامل، اورژانس 115، مدیریت فرودگاه های استان، آتش نشانی، اداره گاز، هواشناسی، برق و صدا و سیما در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC جمعیت هلال احمر استان کرمان برگزار شد.
 دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر عنوان کرد:
خدمات امدادگران جمعیت در حوادث اخیر کشور درخشان و بی‌نظیر بوده است/ارائه دوره‌ای خدمات بهداشتی - درمانی در تمامی مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور/ هلال‌احمر ایران نه در شعار که به واقع؛ بازوان قدرتمند دولت بوده است/ تاکید بر تقویم عملیاتی مانورهای آمادگی پیش از بحران
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر با یادآوری اهمیت توسعه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور؛ بر ضرورت تدوین برنامه و تقویم زمان‌بندی منسجم به‌منظور استقرار تیم‌های درمانی و ارائه دوره‌ای خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور از سوی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی هلال‌احمر تاکید کرد.
 دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
150 مربی امداد و کمک های اولیه اصفهانی دوره بازآموزی را گذراندند/ برگزاری دوره های بازآموزی در سطح مناطق هفتگانه هلال احمر استان
سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اصفهان از برگزاری دوره باز آموزی مربیان امداد و کمک های اولیه در سطح مناطق هفتگانه استان خبر داد.
 دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تجلیل استاندار آذربایجان شرقی از تلاشهای هلال احمر در امدادرسانی به حادثه سیل اخیر/ هلال احمر همواره در کنار آسیب دیدگان بوده است
استاندار آذربایجان شرقی با ارسال تقدیرنامه‌ هایی از تلاشهای دبیرکل، رئیس سازمان امداد و نجات و مدیرعامل هلال احمر استان در امر امدادرسانی به حادثه سیل مخرب و مرگبار اخیر استان تجلیل کرد.
 دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اختتامیه دوره بازآموزی، مهارتی مربیان جست و جو و نجات در آوار/ حضور 60 مربی آواربرداری کشور در این دوره آموزشی در استان قم
دوره بازآموزی، مهارتی مربیان جست و جو و نجات در آوار به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قم و با حضور 60 مربی آواربرداری از سراسر کشور به پایان رسید.
 دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>