️آشنایی با داروخانه هلال‌احمر شهر ری/فیلم

️آشنایی با داروخانه هلال‌احمر شهر ری/فیلم

جمعیت هلال‌احمر در جنوب شهر تهران داروخانه‌ای را مستقر کرده تا مردم شهرستان‌های شهر ری، ورامین، پاکدشت، قرچک و اسلامشهر مجبور نباشند برای تهیه دارو به مرکز شهر بروند، اما با این وجود گزارشگر هلال‌احمر سری به این داروخانه زده و صحبت‌های مراجعین را نسبت به تهیه دارو شنیده؛ از ضعیف بودن ارائه خدمات تا کمبود دارو در این داروخانه! دکتر جواهری، معاون درمان جمعیت هلال‌احمر استان تهران به نکات گفته شده در این فیلم پاسخ داده است و طبق توضیحات او تا پایان سال جاری مشکلات کمبود نیرو برای ارائه خدمات به مراجعین در این داروخانه مرتفع خواهد شد. اما دلیل کمبود انسولین و داروهای خاص در این داروخانه، سهمیه‌بندی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای داروخانه‌ها است که امیدوار هستیم این مشکل هم به زودی برطرف شود.

سفر رئیس سازمان داوطلبان به ایلام/فیلم

سفر رئیس سازمان داوطلبان به ایلام/فیلم

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در سفری یک روزه به ایلام با امام جمعه ایلام و استاندار دیدار و گفت و گو کرد. محمد نصیری در این سفر از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه پایگاه امدادی ایلام -کرمانشاه قرار گرفت و خانه داوطلب ایلام را افتتاح کرد.

مراسم تجلیل از بانوان امدادگر هلال‌احمر در دوران دفاع مقدس/ فیلم

مراسم تجلیل از بانوان امدادگر هلال‌احمر در دوران دفاع مقدس/ فیلم

مراسم تجلیل از بانوان امدادگر و سختکوش جمعیت هلال ‌احمر در دوران جنگ تحمیلی، به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد و در این مراسم از 20 بانوی امدادگر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.