نـذر آب؛ نذر زنـدگی/فیلم

نـذر آب؛ نذر زنـدگی/فیلم

از نیمه شهریور تا هفته اول مهرماه، جمعیت هلال احمر در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و کرمان طرح نذر آب را اجرا می‌کند.در سومین سال اجرای این طرح، سه محور حمایت‌های معیشتی، خدمات درمانی (با پیوست ویروس کرونا) و برخورد با تنش‌های آبی انجام می‌شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، امسال این طرح با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اجرایی خواهد شد.

اقدامات جمعیت هلال احمر در ایام کرونا/فیلم

اقدامات جمعیت هلال احمر در ایام کرونا/فیلم

دسامبر ۲۰۱۹؛ ماهی پرتلاطم برای ووهان چین بود، در مدت زمان کوتاهی کرونا ویروس از اپیدمی به پاندمی تبدیل شد و همه دنیا را درگیر این بیماری ناشناخته کرد.اسفندماه ۱۳۹۸بود که ورود بیماری کووید۱۹ به ایران رسما اعلام شد. پس از اعلام رسمی، شاهد پیک نوعی از بیماری تنفسی در کشور بود که همه گروه‌های سنی را درگیر خود کرد. جمعیت هلال احمر ایران به واسطه وظایف ذاتی خود و وظیفه ای که برعهده‌اش بود فعالیت‌ها و خدمات گسترده‌ای برای مقابله و پیشگیری این بیماری انجام داد. در این فیلم، گوشه‌ای از خدمات جمعیت هلال احمر به هموطنان برای مقابله با ویروس کووید ۱۹ به تصویر کشیده شده است.

گزارش ماهانه- ۵ (مردادماه ۱۳۹۹)/ در مســیرِ بی‌پایان مـــهربانـی/ فیلم

گزارش ماهانه- ۵ (مردادماه ۱۳۹۹)/ در مســیرِ بی‌پایان مـــهربانـی/ فیلم

حضور دکتر همتی در جمعیت هلال‌احمر ۵ ماهه شد، مـــرداد؛ ماهی پُر از فراز و نشیب برای جمعیت هلال احمر بود، جمعیتی بین‌المللی و بشردوست که این بار فعالیت‌های خود را به خارج از مرزهای ایران اسلامی برد.