راه‌اندازی ۱۰ کارگاه تولید ماسک و گان توسط هلال‌احمر خوزستان

استاندار خوزستان گفت: همه شرایط مقابله با ویروس کرونا در خوزستان فراهم شده است. تاکنون ۱۰ کارگاه تولید ماسک و گان توسط هلال‌احمر خوزستان در نقاط مختلف استان راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، غلامرضا شریعتی امروز در حاشیه بازدید از کارگاه‌های تولید ماسک و گان پزشکی جمعیت هلال‌احمر خوزستان در بارگاه مطهر علی‌بن مهزیار اهوازی، گفت: وحدت، یکدلی و انسجامی که همواره تاکید می‌شود را در اینجا مشاهده می‌کنیم و هر کس به فراخور حال و توان خود وارد شده تا باری را از دوش کشور بردارد تا بتوانیم بر این بیماری فائق آییم. در چنین شرایطی به آینده کشور و این مرز و بوم و جوانانی که وارد میدان شدند، امید پیدا می‌کنیم. در هلال‌احمر، اوقاف و امور خیریه، سازمان‌های مختلف، مردم، معلم، پزشک، ماما، دانشجو و ... هر کسی بخشی از کار را بر عهده گرفته‌ و حتی وسایل کار خود را برای کمک و تولید ماسک ،گان و البسه لازم برای حفاظت ایمنی به‌کارگیری می‌کنند و این‌ها کار بزرگی است.
وی گفت: نیروهای بهداشت و درمان،هلال احمر، نیروی انتظامی و سایر کسانی که به صورت مستقیم در خط مقدم مقابله با این ویروس هستند  در معرض خطر و آسیب بیشتری قرار دارند. همه شرایط مهیا شده تا بتوان با این ویروس مقابله کرد و آن را شکست دهیم. هلال‌احمر تاکنون 10 کارگاه در نقاط مختلف استان راه‌اندازی کرده تا از این طریق بتواند به کنترل بیماری کمک کند.
استاندار خوزستان گفت: تاکنون وضعیت استان پایدار بوده ولی در صورت عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی هر آن ممکن است این پایداری شکسته شود. همه ما کمک می‌کنیم تا این کار را تا انتها پیش ببریم و کشور را دوباره به حالت عادی برگردانیم. خوشبختانه تعداد بهبودیافتگان رو به افزایش است و باید سعی کنیم حلقه‌های انتقال را بیشتر قطع کنیم؛ در برخی شهرستان‌ها قصور و غفلت بوده و باعث پخش شدن بیماری شده که مداخلات بیشتری برای کنترل آن صورت گرفته است.
شریعتی گفت: از روز شنبه نیز تصمیمات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا با رعایت همه پروتکل‌ها و دستورالعمل‌ها عملی می‌شود. امیدواریم هر چه زودتر بتوانیم از شیوع این ویروس جلوگیری کنیم.
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *