توزیع ۲ هزار بسته کمک‌معیشتی در پویش مهربانی دست‌یار و فرشتگان رحمت در یزد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای پویش مهربانی دست یار و فرشتگان رحمت به مناسبت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛محسن حرازی زاده یزدی گفت: با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر پلی است بین نیاز نیازمندان و توان توانمندان در همه‌ برهه‌های زمانی، این بار نیز به مناسبت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، جمعیت هلال احمر با اجرای طرحی در قالب پویش مهربانی دست یار و فرشتگان رحمت به یاری آسیب دیدگان از ویروس کرونا شتافت.
او افزود: این طرح با همکاری خیرین و داوطلبان در۴ خانه داوطلب جمعیت هلال احمر (جواد الائمه، خدیجه کبری، رحمت آباد و کوچه بیوک) دو هزار بسته کمک معیشتی تهیه و بین آسیب دید گان از ویروس کرونا توزیع شد.
حرازی زاده اضافه کرد: ۵۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال شامل: برنج ایرانی، مرغ، ماکارونی، سویا، رب گوجه، روغن و قند به همت خیرین تهیه و توزیع شده است.
او همچنین به فعالیت جمعیت هلال احمر در ایام ابتدایی کرونا اشاره کرد و گفت: علاوه بر واریز مبالغ بین سه میلیون تا پنج میلیون ریال به حساب افراد آسیب دیده از کرونا، ۱۲ هزار بسته بهداشتی و محافظت فردی از قبیل: ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین انجمن بیماری‌های خاص همچنان در حال توزیع است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: همچنین در ادامه این طرح، هفته آینده هزار بسته کمک معیشتی بین آسیب دیدگان از ویروس کرونا به صورت گسترده در سطح استان توزیع می‌شود.
فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *