اجرای طرح مهربانی مهر و افتتاح خانه های هلال در روستاهای مرند

داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان مرند اقدام به اجرای طرح مهربانی مهر در میان دانش آموزان روستاهای دارانداش و هاویستین کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، عظیم نظری سرپرست جمعیت هلال احمر مرند با اعلام این خبر گفت: با اجرای طرح «مهربانی مهر» ۷۰ بسته ی حمایتی شامل لوازم التحریر و لباس در میان دانش آموزان کم بضاعت روستای دارانداش و هاویستین شهرستان مرند توزیع گردید.

نظری افزود: این اقدام در راستای محرومیت زدایی و با استفاده از کمک های خیرین و جمعیت هلال احمر شهرستان مرند با توجه به بازگشایی مدارس روستای صورت گرفت. در این روز داوطلبان هلال احمر در کنار اجرای طرح مهربانی مهر با خانواده دو شهید در این روستا دیدار و یاد و خاطره شهدای عزیز را گرامی داشتند . همچنین ارائه خدمات درمانی و دارویی توسط پزشک داوطلب و خدمات مامایی توسط داوطلب ماما از شبکه بهداشت مرند ،برگزاری و ارایه آموزش های امدادی و کمک های اولیه به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایایی طبیعی با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مربیان جمعیت هلال احمر وافتتاح خانه هلال در روستای دارانداش و هاویستین با حضور مردم این روستا و ابلاغیه خانه هلال به دهیاری هر دو روستا از دیگر برنامه های اجرا شده در حاشیه این طرح بود .

کلمات کلیدی
رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *