جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
اخبار > با همکاری داوطلبان هلال احمر چاراویماق انجام شد: توزیع 1500 بسته لوازم آموزشی، ورزشی و بهداشتی میان دانش آموزان نیازمند
 


  چاپ        ارسال به دوست

با همکاری داوطلبان هلال احمر چاراویماق انجام شد: توزیع 1500 بسته لوازم آموزشی، ورزشی و بهداشتی میان دانش آموزان نیازمند

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان چاراویماق گفت: این جمعیت با کمک نیکوکاران و خیرین در یک اقدام خداپسندانه 1500 بسته شامل کیف، نوشت افزار، بسته های آموزشی، بهداشتی و لباس ورزشی میان دانش آموزان این شهرستان توزیع کرده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، رحیم رحیمی یوسف آباد با اشاره به اجرای طرح ارمغان مهر در هلال احمر چاراویماق گفت: این جمعیت با کمک داوطلبان و خیرین و نیکوکاران اقدام به تهیه 1500 بسته اقلام کرد که با آغاز سال تحصیلی جدید، این اقلام میان دانش آموزان چاراویماق توزیع شد.

وی ادامه داد: این اقلام تقریبا در 80 روستا و در میان 1500 تن از دانش آموزان که در مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی مشغول تحصیل هستند در طی 5 روز توزیع شد.

تقدیر از مساعدتهای خیرین و نیکوکاران

سرپرست هلال احمر چاراویماق با تقدیر از مساعدت خیرین و نیکوکاران خاطر نشان کرد: اقدام داوطلبان و نیکوکاران هلال احمر در نوع خود بی نظیر بوده است.

برگزاری اردوی نیکوکاری

رحیمی همچنین ادامه داد: همزمان با آغاز توزیع بسته های آموزشی و تحصیلی و بهداشتی، اردوی نیکوکاری با رویکرد اجتماع محور، با مشارکت معاونت های امور جوانان و بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در تعدادی از روستاهای این شهرستان برگزار شد که ﻭﻳﺰﻳﺖ رایگان ﺑﻴﻤﺎﺭاﻥ ﻭ ﺗﻮﺯﻳﻊ ﺩاﺭﻭﻱ ﺭاﻳﮕﺎﻥ ﻭ مشاوره  پزشکی و اﺭﺟﺎع ﺑﻴﻤﺎﺭاﻥ ﺑﻪ ﭘﺰﺷﻚ ﻣﺘﺨﺼﺺ از جمله اقدامات تیم اعزامی معاونت بهداشت درمان و توانبخشی بوده و توزیع وسایل بازی و آموزش نقاشی به کودکان و دانش آموزان و کمک به توزیع بسته های لوازم التحرير و تشریح اهداف هلال احمر و آموزش نحوه حفظ آمادگی در برابر زلزله در مدارس از اقدامات گروه اعزامی از معاونت امور جوانان استان بوده است.

 


٠٩:٠٥ - شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٠٥٩    /    تعداد نمایش : ٧٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج