دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبرداد: ارسال 3 هزار دستگاه چادر و 2 هزار تخته پتو ازمازندران به مناطق زلزله زده غرب کشور
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبرداد: ارسال 3 هزار دستگاه چادر و 2 هزار تخته پتو ازمازندران به مناطق زلزله زده غرب کشور

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: تا کنون ۱۰ تیم واکنش سریع امدادی به همراه سه هزار تخته چادر و دو هزار تخته پتو به مناطق زلزله زده اعزام و ارسال شده است. 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران؛ دکتر مجتبی اکبری در نشست با خبرنگاران با موضوع امدادرسانی و جمع آوری کمک‌های مردمی برای هموطنان زلزله زده مناطق غرب کشور خواستار مشارکت پرشور مردم نوع دوست مازندران  شد.

اکبری افزود: در فرایند کمک‌های نقدی مردم یا به صندوق‌ها مراجعه کنند یا به چادرهای هلال احمر که در مراکز پرتردد مستقر می‌شود مراجعه کنند. دکتر اکبری با بیان اینکه مردم استان درفعالیت های خیرخواهانه سرآمد هستند، خواستار مشارکت پرشور مردم برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاهی شد.

وی گفت: مردم نوع دوست می توانند کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام جمعیت هلال احمرو همچنین ازطریق کدUSSDوشماره گیری ( #724* ) و (#112*3*741*) اختصاص دهند. وی با اشاره به اینکه نیروهای نجاتگر و تیم‌های واکنش سریع  هلال احمر مازندران در منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه حضور دارند، پتوی نو و کنسرو را مهمترین اقلام مورد نیاز اعلام کرد و افزود: انتظار داریم تا شرکت‌ها و بخش خصوصی به ویژه کارخانجات تولید کننده اقلام مورد نیاز در این زمینه پیشگام باشند.

وی گفت: تا کنون ۱۰ تیم واکنش سریع امدادی به همراه سه هزار دستگاه چادر و دو هزار تخته پتو به مناطق زلزله زده اعزام و ارسال شده است. مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه هلال احمر نهاد مردمی است از مردم خواست تا به شایعات توجه نداشته باشند و برای کمک به هموطنان به یاری این نهاد بشتابند و شماره تلفن ویژه  ۳۳۲۸۴۲۳۸ (دفترمدیرعامل هلال احمرمازندران) آماده پاسخگویی در زمینه چگونگی مشارکت خیرین و نیکوکاران استان در این زمینه است. مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه شهرداری‌ها برای جانمایی چادرها در میادین با هلال احمر همکاری کنند، افزود: پتو نو و کنسرو نیاز اصلی مردم غرب کشور در مناطق زلزله زده بوده و از مردم استان می‌خواهیم این کمک‌ها را به پایگاه‌های مردمی هلال ارسال کنند. وی با اشاره به اینکه شرکت‌های تولیدی و اصناف مازندران نیز برای کمک به مردم کرمانشاه ورود پیدا کنند، گفت: مردم مازندران در ترویج فرهنگ داوطلبی و نوعدوستی سابقه درخشانی دارند.


١٤:١٥ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٩٦٨    /    تعداد نمایش : ٩٧٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج