چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان: کانون بازنشستگان؛ باعث انسجام پیشکسوتان جمعیت هلال احمر خواهد شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان: کانون بازنشستگان؛ باعث انسجام پیشکسوتان جمعیت هلال احمر خواهد شد

صبح امروز با حضور مدیرعامل آیین تجلیل از بازنشستگان و انتخابات مجمع عمومی کانون بازنشستگان جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ صبح امروز به میزبانی جمعیت هلال احمر ماهان مراسم تجلیل و انتخابات مجمع عمومی کانون بازنشستگان هلال احمر و با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و نماینده کانون بازنشستگان در جمعیت کشور برگزار شد.

رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در این مراسم بیان کرد: کانون بازنشستگان باعث انسجام پیشکسوتان جمعیت هلال احمر خواهد شد.

فلاح با اشاره به خدمات ارزنده بازنشستگان جمعیت هلال احمر افزود: تلاش های بی منت و صادقانه پیشکسوتان در زمان بحران و حوادث از گذشته تا کنون باعث جذب اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر شده است.

وی با اشاره به راه اندازی و تشکیل مجمع کانون بازنشستگان اظهار داشت: جمعیت هلال احمر استان کرمان از حضور و تجربیات بازنشستگان با اندیشه در تصمیم گیری ها و اجرای برنامه های موفق در این نهاد مردمی استقبال خواهد کرد.

وی از حضور نیروهای داوطلب هلال احمر در صحنه ها و حوادث بحرانی به عنوان اولین یاوران امدادی مردم در زمان حادثه یاد کرد و گفت: بارها شاهد حضور این سربازان ایثارگر در زمان حوادث بودم که با تمام توانشان به آسیب دیدگان خدمت می کردند.

فلاح خاطر نشان کرد: با راه اندازی و تشکیل مجمع عمومی کانون بازنشستگان با برگزاری جلسات متعدد در  سال آینده، پیگیر و رفع مشکلات عزیزان بازنشسته هلال احمر استان کرمان خواهیم شد. 

در این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، از بازنشستگان این جمعیت تقدیر به عمل آمد.


١٠:٢٦ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٩٥    /    تعداد نمایش : ٨٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج