شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:رویکرد همه برنامه های آموزشی باید بر ارتقای مهارتها متمرکز باشد
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:رویکرد همه برنامه های آموزشی باید بر ارتقای مهارتها متمرکز باشد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران گفت: تمامی برنامه های آموزشی باید با هدف ارتقای مهارتها تدوین شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندرانT دکتر مجتبی اکبری در نشست هم اندیشی معاونت آموزش ،پژوهش و فناوری هلال احمراستان با تا کید بر اهتمام خاص به آموزش و ضرورت مهارت افزایی هر نوع برنامه آموزشی گفت: هر برنامه آموزشی که منجر به افزایش و ارتقای سطح مهارتی و خلاقیت افراد نشود فاقد تاثیرگذاری راهبردی است و نمی تواند باعث افزایش راندمان و بهره وری شود.

اکبری  آموزش را نقطه مرکزی همه حوزه های سازمانی بیان و تصریح کرد: آموزش فقط در صورتی که به فرهنگ تبدیل شود می تواند به ارتقای راندمان و بهره وری کمک کند و دراین راستا باید توجه داشت که برنامه های آموزشی فقط در صورت تکرار و تمرین می توانند به فرهنگ تبدیل شوند.‌وی یکی از محورهای مهم برنامه های آموزشی را تمرکز بر مهارت افزایی مخاطبین دانست و گفت: دراین میان تهیه بسته های آموزشی مناسب  باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل هلال احمرمازندران با تاکید براینکه کمیته آموزش باید در ارتقای مهارت مدیریتی کارکنان جدی گرفته شود، گفت: مسئله کمبود نجاتگر در مازندران باید به عنوان یک نیاز جدی در دستور کار کمیته آموزش قرار داشته باشد و به موازات آن پایش و ارزیابی مستمر به عنوان مکمل برنامه های آموزشی  مورد اهتمام قرارگیرد.

وی ایده پردازی، نوآوری و خلاقیت  را از دیکر رویکردها و اهداف برنامه های آموزشی و پژوهشی دانست و گفت:هر هزینه ای در آموزش،سرمایه گذاری است و برنامه های آموزشی باید با این نگاه تدوین و اجرایی شوند.


١٦:٣٥ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٤٠    /    تعداد نمایش : ٦٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج