چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان تاکید کرد: اولویت اقدامات فرهنگی در پیشگیری از تصادفات
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان تاکید کرد: اولویت اقدامات فرهنگی در پیشگیری از تصادفات

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان کرمان گفت: جهت پیشگیری از تصادفات جاده ای، اقدامات فرهنگی پیش نیاز و در اولویت است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ صبح امروز مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان کرمان با اشاره به اهمیت استانداردسازی جاده ها و محورهای مواصلاتی استان بیان کرد: جهت پیشگیری از تصادفات، اقدامات فرهنگی با هدف زمینه سازی احترام به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی پیش نیاز و در اولویت است.
رضا فلاح در این جلسه با اشاره به اجرای طرح های ابتکاری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در این خصوص اظهار کرد: اعضای جوانان در ایام نوروز به دلیل کثرت سفرهای نوروزی و ترافیک جاده ای با اجرای طرح هایی مانند بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) و کمپین "نه به تصادفات" عموم مردم را به این موضوع مهم حساس می کنند.
وی با اشاره به برگزاری اجرای طرح سحاب (سامانه حرکت های امدادی و بشردوستانه) در مکان های خطرناک و پرتردد بیان کرد: در این طرح اعضای جوانان در مناطق صعب العبور حضور می یابند تا مردم را از خطرات در محیط های تفریحی، گردشگری و جاده های پرخطر آگاه سازند.
وی به تربیت و آموزش غنچه های هلال احمر در خصوص کاهش تصادفات جاده ای اشاره کرد و افزود: نونهالان در سنین کودکی تاثیر مثبت در امر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط والدین خواهند داشت و به عنوان سفیران هلال احمر در این امر تاثیرگذار خواهند بود.


١٣:١٧ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٨٨٤    /    تعداد نمایش : ٢١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج