پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > برگزاری 131 دوره کمک های اولیه در 9 ماهه سال جاری در اردبیل
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری 131 دوره کمک های اولیه در 9 ماهه سال جاری در اردبیل

سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری 131 دوره کمک های اولیه 40 ساعته پایه داوطلبی در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، نصراله باقری با اعلام این خبر افزود: در این دوره ها، 4 هزار و 40 نفر فراگیر حضور یافته اند.
وی با بیان اینکه در دوره های 22 ساعته حضوری و نیمه حضوری،  6 هزار و 897 نفر فراگیر حضور یافته اند، تصریح کرد: تا آخر آذرماه 274 دوره 22 ساعته حضوری و نیمه حضوری برگزار کرده ایم.
باقری با اشاره به برگزاری دوره های چهره به چهره توسط جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: 25 دوره چهره به چهره با حضور 3 هزار و 500 نفر فراگیر در سطح استان اردبیل برگزار شده است.
سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: در طرح خادم به 18 هزار و 325 نفر خدمات ارائه شده است که این طرح در 200 برنامه همزمان با مناسبت های مذهبی انجام شده است.
این مسئول با اشاره به اهمیت آموزش های همگانی تصریح کرد: 40 دوره آموزش همگانی امداد و کمک های اولیه 8 ساعته برگزار کرده ایم که در آن هزار و 354 نفر آموزش دیده اند.
وی افزود: 10 دوره تخصصی مقدماتی نجات، 9 دوره تخصصی مقدماتی امداد و 3 دوره تخصصی مراقبت های پیش بیمارستانی طی 9 ماهه برگزار کرده ایم.
باقری با اشاره به دوره های دیگر برگزار شده تا آخر آذرماه تصریح کرد: دوره های تخصصی نجات در آوار، تخصصی نجات در ارتفاع، تخصصی نجات در حوادث جاده ای، دوره ضمن خدمت مستندسازی در حوادث ویژه همکاران هلال احمر، دوره ضمن خدمت مهارت های ارتباطی مدیران ویژه همکاران هلال احمر و دوره ضمن خدمت زبان انگلیسی(همکاران) دوره هایی بودند که هر کدام یک بار برگزار شدند که در هر یک از آنها بیش از 20 نفر حضور داشته اند.
سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: تا آخر آذرماه جمعا 698 دوره برگزار شده و 34 هزار و 807 نفر از آنها بهره مند شده اند.


١٤:٢٢ - شنبه ١٨ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٥٦٩٦    /    تعداد نمایش : ٥٢٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج