شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > عضویت بیش از 13 هزار و 418 جوان در هلال احمر خراسان جنوبی
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون جوانان هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد:

عضویت بیش از 13 هزار و 418 جوان در هلال احمر خراسان جنوبی

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی از عضویت بیش از 13 هزار و 418 نفر در شاخه های مختلف امور جوانان جمعیت هلال احمر این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی، فائزه موهبتی اظهار کرد: از این تعداد شش هزار و 14 نفر در شاخه آزاد، 239 نفر در کانون های طلاب، یک هزار و817 نفر در کانون های دانشجویی، یک هزار و 186 نفر در کانون های روستایی، 188 نفر در کانون غنچه های هلال و سه هزار و 873 نفر در کانون خای دانشجویی هلال احمر خراسان جنوبی عضو شده اند.

وی افزود: تعداد جوانان عضو شده در جمعیت هلال احمر نشان دهنده شور و اشتیاق جوانان به انجام امور داوطلبانه و عام المنفعه است.

معاون جوانان هلال احمر خراسان جنوبی درباره گستردگی فعالیت های حوزه جوانان گفت: حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی با جذب جوانان در شاخه ها و سنین مختلف و برگزاری برنامه های متنوع و آموزشی برای آن ها توانسته است تا به حال موفق عمل کند.

موهبتی به فعاليت هاي اين حوزه در نه ماه امسال اشاره كرد و گفت: از مهمترین فعالیت های واحد جوانان در این مدت می توان به برگزاری مسابقات طرح دادرس، برگزاری اولین انتخابات مجامع دانشجویی وجوانان، طرح همدلی تشکلهای دانش آموزی، گردهمایی اعضای شورای اجرایی کانون‌های دانشجویی در استان اشاره کرد.

وی ادامه داد: ازجمله ديگر فعالیت های واحد جوانان می توان به اجرای طرح راهنمایی مسافرین نوروزی با برپایی 20 ایستگاه راهنمای نوروزی در سطح استان که با مشارکت یک هزار و 153 نفر از اعضای جوانان اجرا شده است اشاره کرد.

معاون جوانان هلال احمر خراسان جنوبی راه اندازی کانون های دانش آموزی را ترویج فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه دانست و گفت: در حال حاضر در سطح استان بیش از 273 کانون فعال افتتاح شده است که اعضای جوان دراین کانون ها علاوه بر فراگیری اصول هفت گانه جمعیت هلا‌ل احمر با فرهنگ صلح و دوستی، همکاری و همیاری و ارزش هایی چون نوع دوستی، گذشت و ایثار آشنا می شوند.

فائزه موهبتی تصریح کرد: از این تعداد 36 کانون دانشجویی، 118 کانون دانش آموزی، 18 کانون طلاب، 42 کانون روستای و 59 کانون غنچه های هلال در سطح استان فعالیت می کنند.


١٢:١٣٠ - شنبه ٩ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦١٣٢    /    تعداد نمایش : ١٧٥٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج