شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > آموزش 400 تن در طرح مروجین سلامت
 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم صورت گرفت؛

آموزش 400 تن در طرح مروجین سلامت

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم تصریح کرد: مروجین سلامت یکی از برنامه های معاونت داوطلبان است که روزهای پایانی سال، با هدف آگاه سازی و پیشگیری از مخاطرات به صورت ملی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: به همت اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان قم طرح مروجین سلامت در دو روز در خانه های هلال و داوطلبان اجرایی شد.

وی افزود: با اجرای این طرح داوطلبان و مروجین سلامت به منظور ارائه آموزش‌های لازم پیشگیری از رفتارهای پرخطر روزهای پایانی سال به ویژه چهارشنبه سوری به جوانان و نوجوانان در استفاده از مواد محترقه و منفجره در پایگاه های سطح شهر مستقر شدند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم تصریح کرد: مروجین سلامت یکی از برنامه های معاونت داوطلبان است که روزهای پایانی سال، با هدف آگاه سازی و پیشگیری از مخاطرات به صورت ملی اجرا شد.

علیمردانی گفت: این طرح در استان قم نیز همزمان با سراسر کشور به مدت دو روز در خانه های داوطلب ویژه خانواده ها و جوانان و با مشارکت و همکاری نیروی انتظامی برگزار شد.

وی اضافه کرد: در قالب این برنامه تعداد ۴۰۰ نفر از داوطلبان آموزش های لازم را فرا گرفتند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح مروجین سلامت در سراسر کشور، امید داریم شاهد کاهش آمار ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال باشیم.


٠٤:٤٧ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٣٥٤    /    تعداد نمایش : ١٧٧٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج