دوشنبه ٠١ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > تکمیل سوله انبار امدادی قیروکارزین/ ساخت پایگاه پایگاه امداد و نجات بین شهری دالین در فارس
 


  چاپ        ارسال به دوست

تکمیل سوله انبار امدادی قیروکارزین/ ساخت پایگاه پایگاه امداد و نجات بین شهری دالین در فارس

معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان فارس از شروع به کار برای تکمیل سوله انبار امدادی شعبه قیروکارزین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس، محمد حسین زاده گفت: این سوله طبق قرارداد تا 4 ماه آینده قابل بهره برداری خواهد بود.

حسین زاده اظهار امیدواری کرد: پایگاه امداد و نجات بین شهری دالین در شعبه سپیدان طبق برنامه و قرارداد در حال انجام است و در آینده نزدیک افتتاح می شود.

وی همچنین با اشاره فعالیت های عمرانی در شهرستان های نورآباد، مهر و لامرد گفت: این پروژه های عمرانی نیز به سرعت در حال فعالیت می باشند و در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان فارس با اشاره به اهمیت ساخت انبارهای امدادی در شعب شهرستانی، گفت: همه انسانها در هنگام قرار گرفتن در شرایط سخت نیازمند کمک و حمایت دیگران هستند و در لحظات بحرانی افرادی که به کمک فرد آسیب دیده می روند همیشه در ذهن و خاطره  باقی می مانند که هلال احمر مصداق کاملی از همراهی و همدلی با مردم در شرایط بحرانی است و به همین دلیل در ذهن و خاطره مردم حک شده است.


٠٣:٥٦ - سه شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٠٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٣٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج