يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان: 15 میلیارد ریال کمک هزینه درمان در طرح نوید سلامتی به بیماران صعب العلاج پرداخت شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان: 15 میلیارد ریال کمک هزینه درمان در طرح نوید سلامتی به بیماران صعب العلاج پرداخت شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در چارچوب طرح نوید سلامتی 15 میلیارد کمک هزینه درمان به بیماران سرطانی و صعب العلاج پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ علی خدادادی با اشاره به اجرای طرح نوید سلامتی و سابقه دیرین آن در استان خوزستان اظهار کرد: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد بشردوستانه همواره نقش محوری در فعالیت های اجتماعی داشته است که از طریق برقراری تعاملات سازنده با نهادهای مرتبط، ایجاد بستر مناسب برای مشارکتهای مردمی، جذب کمک های خیرین با سازماندهی و هدایت خدمات داوطلبان در جهت رفع نیازهای آسیب پذیرترین اقشار جامعه اقدام می کند.

وی افزود: طرح نوید سلامتی به منظور جبران هزینه های درمانی بیماران سرطانی و صعب العلاج به کار می رود که توانایی پرداخت هزینه های سنگین و کمرشکن بیماری سرطان را ندارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: در چارچوب طرح نوید سلامت 15 میلیارد کمک هزیه درمان به بیماران سرطانی وصعب العلاج پرداخت شد.

خدادادی تصریح کرد: با بهره گیری از شبکه ارتباطی و حمایتی مردمی در جهت حفظ کرامت انسانی اقدام به ارایه خدمات ماندگار، زود بازده و اثربخش در عرصه سلامت در میان اقشار آسیب پذیر جامعه می کند. تمامی بیماران و نیازمندانی که در راستای اهداف و ماموریت های جمعیت هلال احمر نیازمند حمایت های مالی و بهره مندی از خدمات حمایتی می باشند در جمعیت هدف قرار می گیرند.


١٥:٤٢ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٧٢٠    /    تعداد نمایش : ٩٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج