دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > توصیه به زائران مبتلا به بیماری قلبی در حج/ برای طواف نایب بگیرید
 


  چاپ        ارسال به دوست

توصیه به زائران مبتلا به بیماری قلبی در حج/ برای طواف نایب بگیرید

جانشین مدیر عملیات پزشکی حج، به بیماران قلبی که در مراسم حج تمتع حضور دارند، توصیه کرد تا سعی صفا و مروه را به دلیل طولانی بودن مسیر با ویلچر انجام داده و برای رمی جمرات، نایب بگیرند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر به نقل از مهر، دکتر طاهر درودی به پزشکان و مدیران کاروان‌ها توصیه کرد مواظب بیماران قلبی در هنگام طواف، سعی صفا و مروه باشند.
وی با اشاره به اینکه بیماران قلبی باید از انجام فعالیت‌های بیش از نیاز و رفت‌وآمدهای غیرضروری اجتناب کنند، افزود: این دسته از زائران باید در غیر از مواقع لازم برای انجام اعمال حج، از حضور در اماکن شلوغ و پرازدحام خودداری کنند.
جانشین مدیر عملیات پزشکی حج گفت: بیماران قلبی ساعت مصرف داروهای خود را در طول سفر تنظیم کرده و مراقب باشند که مصرف آنها فراموش نشود.
وی افزود: بیماران قلبی در صورت فراموش کردن یک دوز داروی مصرفی، آن را بلافاصله خورده و مصرف داروهای خود را طبق برنامه گذشته ادامه دهند.


٠٩:٠٧ - سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٢٤٩    /    تعداد نمایش : ١٧٠٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج