سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > ترک خوردگی منازل در زلزله 5.2 ریشتری سی سخت/ اعزام 16 تیم عملیاتی
 


  چاپ        ارسال به دوست

ترک خوردگی منازل در زلزله 5.2 ریشتری سی سخت/ اعزام 16 تیم عملیاتی

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام وقوع زلزله 5.2 ریشتری در سی سخت،گفت: 7 تیم عملیاتی از استان کهکلیویه و بویراحمد به شامل ٢٣ نجاتگر و پرسنل نفر پرسنل و ٩ تیم استان اصفهان شامل ٢٧ نجاتگر به منطقه اعزام شده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شاهین فتحی با اشاره به وقوع زلزله 5.2 ریشتری در ساعت ٨:٣٨ امروز در عمق 8 کیلومتری زمین، افزود: این زمین لرزه در ١٠ کیلومتری سی سخت و ١٩ کیلومتری یاسوج رخ داده و ٧ روستای استان اصفهان و همچنین روستاهای منطقه تنگ جنزئی سی سخت از توابع استان کهکلیویه و بویراحمد مورد ارزیابی قرار گرفته و خسارت جانی گزارش نشده است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون فقط ترک خوردگی برخی منازل گزارش شده است، گفت: تیم های عملیاتی در حال ارزیابی و عملیات در منطقه برآفتاب استان کهکلیویه و بویراحمد هستند و شبکه برق و شبکه های مخابرانی برقرار است.
فتحی با بیان اینکه تعداد ٧ روستای استان اصفهان همچنین ٨ روستای استان کهکلیویه و بویراحمد مورد ارزیابی قرار گرفته است، اظهار کرد: ترک خوردگی جزئی برخی منازل قدیمی تاکنون اعلام شده و ٦ مصدوم ناشی از زلزله امدادرسانی شده و ١٢ تن نیز به علت ترس و وحشت از زلزله مورد رسیدگی قرار گرفتند .


١١:١٤ - چهارشنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٥٢٨    /    تعداد نمایش : ٦٠٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج