پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > رئیس سازمان داوطلبان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین منصوب شدند
 


  چاپ        ارسال به دوست

در احکام جداگانه‌ای از سوی دکتر ضیائی؛

رئیس سازمان داوطلبان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین منصوب شدند

رئیس جمعیت هلال‌احمر در احکام جداگانه‌ای دکتر رضا اندام را به عنوان رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر و دکتر حسن آصفی را به سمت مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قزوین منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر سید امیرمحسن ضیائی در حکم انتصاب دکتر رضا اندام، به عنوان رئیس سازمان داوطلبان آورده است: «نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

با عنایت به اهداف انساندوستانه جمعیت هلال احمر مبتنی بر تلاش در جهت تسکین آلام بشری، کمک به امر سلامت جامعه، دفاع از ارزش‌های انسانی و کوشش در برقراری دوستی و تفاهم و صلحِ پایدار میان ملت‌ها انتظار دارم ضمن بهره‌گیری از تجارب ارزنده خود و تمامی افراد صاحب نظر، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را به منظور گسترش استفاده از خدمات داوطلبانه افراد و سازمان‌ها، مشارکت عمومی و افزایش آگاهی مردم در زمینه مقابله با آسیب‌ها در هنگام بروز سوانح و حوادث به‌کار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت اهداف والای جمعیت از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.»

انتصاب مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر قزوین

همچنین دکتر سید امیرمحسن ضیائی در حکم انتصاب دکتر حسن آصفی، به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قزوین تاکید کرده است: «در اجرای بند «د» ماده 10 اساسنامه جمعیت و براساس صورتجلسه مورخ 8/4/96 هیأت مدیره جعیت هلال احمر استان و نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین» منصوب می‌شوید.

با عنایت به جایگاه اجتماعی و فرهنگی استان، از جنابعالی انتظار دارم ضمن توجه به مأموریت‌ها، اهداف و وظایف جمعیت، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه و بهبود عملکرد مجموعه و ارتقاء سطح خدمات جمعیت در استان به‌کار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت اهداف والای جمعیت از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.»


١٢:٣٥ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٠٨٧    /    تعداد نمایش : ١٣١٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج