شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > کشف پیکر کودک سه ساله مفقود شده در سیل استان گلستان/فعالیت 4 تیم آنست برای یافتن سایر مفقودان
 


  چاپ        ارسال به دوست

با کمک نیروهای مردمی و تلاش بی وقفه امدادگران هلال احمر انجام شد؛

کشف پیکر کودک سه ساله مفقود شده در سیل استان گلستان/فعالیت 4 تیم آنست برای یافتن سایر مفقودان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کشف پیکر کودک سه ساله مفقود شده در سیل اخیر استان گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شاهین فتحی با اشاره به کشف پیکر بی جان کودک سه ساله با کمک نیروهای مردمی و نیروهای هلال احمر در استان گلستان، اظهارداشت: از زمان اعلام مفقود شدن پیکر چند تن از هموطنان در سیل استان گلستان، نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر در حال جست و جو برای یافتن مفقودان هستند.

وی با اشاره به اعزام تیم های آنست از سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، عنوان کرد: 2 تیم آنست مستقر در استان گلستان از زمان آغاز جست و جوی مفقودان در حال انجام وظیفه هستند و 2 تیم دیگر نیز برای تسریع در امر جست و جوی پیکر مفقودان از سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به منطقه اعزام شد.

به گفته معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، عملیات جست و جو برای یافتن پیکر سایر مفقودان همچنان ادامه دارد.


١١:٢٢ - يکشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٩٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج