چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > آگاهی بخشی عمومی برای کاهش مخاطرات چهارشنبه آخر سال در برنامه ملی مروجین سلامت/ برپایی 600 چادر در سراسر کشور
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تشریح کرد:

آگاهی بخشی عمومی برای کاهش مخاطرات چهارشنبه آخر سال در برنامه ملی مروجین سلامت/ برپایی 600 چادر در سراسر کشور

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: طی 10 روز گذشته، 600 چادر سلامت برنامه ملی مروجین سلامت در  میادین، اماکن و معابر پرتردد شهرهای سراسر کشور برپا شد و داوطلبان جمعیت هلال احمر در اجرای این طرح مهرورزانه در این چادرها مستقر شدند تا با اطلاع رسانی مناسب، مخاطرات استفاده از مواد منفجره و محترقه را به جوانان، نوجوانان و والدین آنها آموزش دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مهندس حبیب درگاهی با بیان اینکه مراسم چهارشنبه آخر سال در جامعه ما نیازمند یک مهندسی فرهنگی است، خاطرنشان کرد: بنابراین زمانی که چند روز قبل از  آن، شهروندان در سطح شهر با نمادهای فرهنگی حاوی پیام هایی مواجه شوند که صدمات ناشی از کج رفتاری ها و بی هنجاری ها در این مراسم را نشان می دهد، فرهنگ رفتارهای صحیح در این مراسم در اذهان شهروندان جامعه نهادینه می شود و یک منبع کنترل درونی، اجازه کج رفتاری ها در فضاهای عمومی را به آنها نمی دهد.

وی توضیح داد: این طرح سال های گذشته نیز به اجرا درآمد و موجب کاهش قابل توجه آمار تلفات و حوادث ناشی از سوانح سوختگی بر اثر رفتارهای پرخطر روزهای پایانی سال شد .

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: اطلاع رسانی و تهیه بسته های فرهنگی، بهره گیری گسترده از ظرفیت های تبلیغاتی شهرها، برپایی ایستگاه های اطلاع رسانی در معابر و مراکز پر تردد و حادثه ساز شهری، ارائه خدمات مشاوره ای به منظور آگاهی بخشی به مخاطبان در خصوص سوء آثار مواد منفجره غیراستاندارد و صدمات جانی و مالی از 10 روز پیش از چهارشنبه سوری به عنوان خدمات ارائه شده در این طرح است.


١١:٢٣ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٤٤٥    /    تعداد نمایش : ٧٤٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج