چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > در ایام نوروز با تمام توان در کنار مردم هستیم/ تمرکز جمعیت در سال 97 بر انسجام درونی و اجرای برنامه 5 ساله خواهد بود
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران عامل هلال احمر:

در ایام نوروز با تمام توان در کنار مردم هستیم/ تمرکز جمعیت در سال 97 بر انسجام درونی و اجرای برنامه 5 ساله خواهد بود

رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران عامل جمعیت در سطح کشور تاکید کرد: تمرکز هلال احمر در سال 97 بر انسجام درونی و اجرای برنامه 5 ساله خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ جلسه ویدئو کنفرانس اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر با مدیران عامل جمعیت در استان های کشور با محوریت هماهنگی اجرای طرح های نوروزی در ساختمان صلح جمعیت برگزار شد.
دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در این جلسه با تاکید بر اجرای جدی و با تمام توان طرح های نورزی جمعیت در سراسر کشور، اظهار کرد: در ایام نوروز و با اجرای طرح های نوروزی باید بتوانیم در لحظات اولیه حوادث در کنار مردم باشیم و هر کاری که از دستمان بر می آید برای آنها انجام دهیم.
وی با بیان اینکه در ایام نوروز؛ جوانان، امدادگران و داوطلبان هلال احمر در سراسر کشور داوطلبانه فعال هستند، تصریح کرد: قدردان زحمات تمامی دوستانی هستیم که در ایام تعطیلات و تفریح  که باید کنار خانواده خود باشند، در کنار مردم می مانند و امیدواریم با تلاش های اعضای هلال احمر شاهد سالی کم حادثه باشیم.
رئیس جمعیت هلال احمر ابراز امیدواری کرد که با ارائه خدمات با کیفیت در ایام نوروز، مردم بیشتر از گذشته به خدمات هلال احمر علاقه مند شوند و از این طریق بتوانیم با مشارکت مردمی، در فرهنگ سازی کاهش تصادفات جاده ای هم گام های موثری برداریم.
دکتر پیوندی با اشاره به حوادث پرشمار رخ داده در 6 ماه گذشته و ابراز امیدواری که در سال پیش رو با حوادث کمتری مواجه باشیم، تاکید کرد: در سال 97 بر انسجام درونی جمعیت و اجرای برنامه 5 ساله جمعیت متمرکز خواهیم بود و امیدواریم با همفکری و تامین منابع لازم، پاسخگوی نیازهای بیشتری در سطح جامعه باشیم.
وی بر رسالت مهم جمعیت مبنی بر ارائه آموزش های همگانی در جامعه تاکید و اظهار کرد: در سال پیش رو توجه بیشتری بر حوزه آموزش که به تمام حوزه های فعالیتی جمعیت مرتبط است، خواهیم داشت چرا که اطمینان داریم با توجه به این حوزه، ارتباط موثری با مردم برقرار می کنیم و شاهد کاهش هزینه های حوادث خواهیم بود.


١٤:٤٨ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٤٥٧    /    تعداد نمایش : ٩٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج