شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > پیام تبریک دکتر پیوندی در پی انتصاب سیدمحمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران/ آماده همکاری های مشترک برای رسیدن به محیطی ایمن و زیست‌پذیر در شهر تهران هستیم
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر پیوندی در پی انتصاب سیدمحمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران/ آماده همکاری های مشترک برای رسیدن به محیطی ایمن و زیست‌پذیر در شهر تهران هستیم

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی انتصاب سیدمحمدعلی افشانی را به عنوان شهردار تهران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در پیام تبریک سیدمحمدعلی افشانی؛ شهردار تهران آورده است:«انتخاب جنابعالی با رای حداکثری به سمت شهردار تهران قطعا برآمده از اعتماد نمایندگانِ شهروندان تهرانی به توانایی و قابلیت‌هایی است که بشارت‌دهنده پایتختی آبادتر و جهش تهران بزرگ به طراز شهری نمونه است.

ضمن تبریک این انتخاب شایسته و خجسته و با عنایت به شعار "شهر زیست‌پذیر، شهروند مشارکت‌پذیر" در برنامه‌های جنابعالی، جمعیت هلال احمر آمادگی دارد در کنار شهرداری تهران برنامه‌های مشترکی را به منظور ترویج فرهنگ «داوطلبی» و تشویق شهروندان به مشارکت داوطلبانه در فعالیت‌های شهری اجرا کند.

کاهش آسیب‌های اجتماعی در کلان‌شهر تهران و آگاه‌سازی شهروندان به خطرات زلزله احتمالی، دو نمونه از مصادیقی هستند که علاوه بر دانش و امکانات، نیازمند مشارکت و همکاری شهروندان و نهادهای متولی است. بدون شک، تجربه‌های عمیق داوطلبی و امدادی جمعیت هلال احمر و مهارت و دانش شهرداری در مواجهه با بحران‌های شهری، بستر مناسبی برای برداشتن قدم‌های مشترک و سازند‌ه‌ در این زمینه است.

توفیق روز افزون جنابعالی را در شهرداری تهران از پروردگار متعال مسالت دارم و امیدوارم در ظل توجهات امام زمان (ارواحنا فداه) و با همت عالی شما برادر تلاشگر و جمیع همکاران، شاهد شهری ایمن، آباد و زیست‌پذیر در آینده نزدیک باشیم.»


١٣:٣١ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٥٥    /    تعداد نمایش : ٩٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج