اعطای تسهیلات قرض الحسنه بانکی به 25 هزار امدادگر و نجاتگر هلال احمر

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر از رایزنی با بانک ملت برای اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به 25 هزار امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خبرداد و اعلام کرد: سقف اعطای این تسهیلات 50 میلیون ریال و در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک ملت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر مهراب شریفی سده با اشاره به برگزاری نشست مشترک با بانک ملت برای اعطای تسهیلات به امدادگران و نجاتگران هلال احمر، گفت: در راستای اجرای مفاد تفاهم‌نامه‌ منعقده فی‌مابین ریاست  جمعیت و مدیرعامل بانک ملت و تشکیل گروه پیگیری براساس ماده پنج تفاهم‌نامه مذکور، نشستی مشترک با حضور هادی اخلاقی معاون امور طرح و برنامه بانک ملت برگزار شد.

 وی افزود: در این نشست مقرر شد تا به 25 هزار امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر در سراسر کشور تا سقف 50 میلیون ریال در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک ملت، تسهیلات قرض الحسنه ضروری اعطا شود. این اقدام با هدف حمایت از امدادگران و نجاتگران و همچنین ارتقای سطح همکاری آن ها در فعالیت‌های داوطلبانه و بشردوستانه، انجام شده است.

به گفته معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، ضوابط و مقررات اعطای این تسهیلات قرض الحسنه بانکی به نجاتگران و امدادگران این جمعیت در اسرع وقت، اعلام خواهد شد.

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *