افتتاح مرکز جامع توان‌بخشی هلال‌احمر ایلام

مرکز جامع توان‌بخشی جمعیت هلال‌احمر استان ایلام امروز با حضور معاون بهداشت، درمان و توان‌بخشی، مدیرکل ارزیابی و پاسخگویی به شکایات، مشاور معاونت بهداشت درمان و توان‌بخشی جمعیت هلال‌احمر و مسئولان استانی افتتاح شد.

به گزارش روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر استان ایلام؛ معاون بهداشت، درمان و توان‌بخشی جمعیت هلال‌احمر در حاشیه این آئین اظهار داشت: این مرکز می‌تواند تمام بیماران کم‌بضاعت را تحت پوشش قرار دهد و اگر چنانچه این مرکز از نظر اعتباری نیازی داشته باشد، تأمین می‌شود.
دکتر فرید مرادیان معاون بهداشت، درمان و توان‌بخشی جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه برای افتتاح چنین مراکزی و حمایت از افرادی که تمکن مالی ندارند، می‌توان از ظرفیت خیرین استفاده کرد افزود: مرکز جامع توان‌بخشی هلال‌احمر شهر ایلام می‌تواند خدمات ارزشمندی در تمامی بخش‌های درمانی به مردم ارائه دهد و هدف تنها خدمت‌رسانی و کمک به جامعه هدف است.
مرادیان در ادامه از تجهیز خودروهای امدادی و آمبولانس در استان خبر داد و گفت: کشور کویت یک دستگاه آمبولانس به جمعیت هلال احمر دهلران هدیه کرد همچنین یک دستگاه خودروی امدادی آمیکو  به آبدانان ارسال شده که ارزش ریالی آن‎‌ها معادل 6 میلیاردتومان است.
معاون عمرانی استانداری ایلام نیز، با تقدیر از تلاش‌های هلال‌احمر در پیاده‌روی اربعین، اظهار کرد: تلاش‌های هلال‌احمر بیشتر از آنچه بوده که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است.
احمد کرمی گفت: در استان ایلام همیشه پیشران جمهوری اسلامی بوده و در اربعین امسال نیز باتوجه‌به شرایط کرونایی بیش‌ازپیش نیازمند کمک هلال‌احمر هستیم.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گفت: مرکز توان‌بخشی هلال‌احمر در میدان ۲۲ بهمن شهر ایلام با مساحتی بالغ بر یک هزار و ۱۰۰ مترمربع عملیات آن از سال ۹۷ آغاز شده و ۵۲ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.
لازم به ذکر است، معاون بهداشت، درمان و توان‌بخشی، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و مشاور معاون بهداشت درمان و توان‌بخشی جمعیت هلال‌احمر در این سفر به همراه مدیرعامل و مسئولین جمعیت هلال‌احمر استان از پایگاه‌ها امداد و نجات سه‌راهی کارزان، انبار امدادی شماره 2 حوزه معاونت امداد و نجات و مرکز آموزشی، فرهنگی و امدادی شهرستان ایوان بازدید کردند.
امیرحسین عباسی
تهیه کننده:

امیرحسین عباسی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *